Grupy >> ŻYCIE >> Forum >> Zamieszki w Paryżu jedenasty tydzień
Autor Wypowiedź
teraz, nareszcie to i ja ciebie rozgryzłam,
myślałam, łudziłam się, że coś tam w tobie, drzemie, ale po

„zatkaj ryj”

nie mam już wyobrażeń
(hehe, nieźle cię musiałam podkurwić, jak w końcu pokazałaś, swoją ludzką twarz;)

27 stycznia 2019, 21:37:36
no, coś ty!
myślałam, że to specjalnie! gram w gry, albo coś innego?
kurde! piszcie, kiedy na serio, a kiedy zabawa!
:-/

27 stycznia 2019, 21:40:16
nie jesteś głupia nigdy, więc marnie ci idzie
udawanie idiotki
musisz się bardziej postarać

27 stycznia 2019, 21:47:43
a skąd wiesz, że nie jestem? jestem pustą kwoka, jak zauważyło valery...
i naprawde sie staram, piszę jakies głupoty, żeby jakis wiaterek powiał, bo martwo tu i biednie na tym Litowym padole, aż serduszko boli :(

to co gramy w gry?

27 stycznia 2019, 21:54:05
nie, nie ze mną te numery,
ja się już zmywam
a ty baw się, jak chcesz, ale miło by mi było, jakbyś mnie nie (do)tykała, jednak, bo i ja, wolę się od ciebie, potrzymać, z daleka
kpw?

27 stycznia 2019, 21:59:28
to sie zmywaj, co mnie to obchodzi!
i nie, nie kapewu!
będę pisała, co będę chciała. O!
Brunner od siedmiu boleści :-/

27 stycznia 2019, 22:01:31
@mowa trawa - też wyczułam gnidy -gnidy , myślałam, że coś potrafi, ale jednak to było złudne, teraz widać, że to popierdółka, która się podczepia pod tematy, żeby w czymś uczestniczyć, ale nikt jej nie traktuje poważnie tak jak i valeriany (,,,) ponadto gnidy -gnidy nie ma nic do powiedzenia, chyba skończyła edukację na gastronomiku i teraz gary gdzieś zmywa za minimalną, bo na wyższym stanowisku jej nie widzę, bo brak jej elokwencji w komentarzach i braku znajomości tematów tu poruszanych. Znalazła sobie valeriane, bo tylko ona jest taka głupia, że ją toleruje i stały się psiapsiółkami ... więc gnidy gnidy może tylko sobie przeklnąć i popierdzieć haha :)

27 stycznia 2019, 22:07:32
kurwa !!!!
dziewuchy, opanujcie się,
bo przestanę się dziwić facetom, że wybierają najlepszą opcję

drugiego faceta, na dobre i na złe

idę spać :P

27 stycznia 2019, 22:14:17
o, chyba sobie zmienię nick na popierdółka xD
no, proszę kokos i niemowa w trawie zjednoczyły siły, by mi dowalić, a jeszcze niedawno by sobie łby przy dupach by ukręcili.
aktorzyny...
valery nie jest moja psiapsiółką i nigdy nie będzie.
a ty kokos napij się, bo jakaś drętwa twoja mowa trawa xDDD
dobra, teraz to juz muszę iść, ale wpadnę, by sie z wami podrażnić xDDD
chi chi chi chi
normalnie przeżywam katharsis :)
papatki :*

27 stycznia 2019, 22:18:26
podrażnić ??? sądzisz, że ktokolwiek bierze cię na poważnie ? nie ta liga niestety, jedynie możesz mi glany wyczyścić, choć się zastanawiam czy to nie byłoby skomplikowane zadanie dla gnidy ... podrażnić to ty możesz jedynie prądem ten zakuty łeb i nic poza tym, jesteś nijaka i taka pozostaniesz, bez własnego zdania i bez krzty intelektu, który jest dla ciebie niedościgniony i w sferze marzeń.. oj chciałoby się umieć dowalić oj chciałoby się haha :)

27 stycznia 2019, 22:23:41
dowalić? ktoś musiałby mnie bardzo wkurzyć, ale to bardzo, żebym miała dowalić, kokos idź sie napij, pogadaj z papugą, zjedz muchomora, i nie bij piany.
nie moge juz dłużej z tobą pisać, bo jutro mnie czeka całodzienne mycie garów, ale popiszemy se innym razem :)

27 stycznia 2019, 22:32:51
zdeptałam cię z ziemią a ty mówisz że to masaż ? haha :) no tak, zero riposty rzeczowej i mało błyskotliwej, ale czegóż się po tobie spodziewać, skoro nie umiesz się wyartykułować poprawnie... i nie obchodzi mnie co ty tam jutro będziesz robić, więc oszczędź mi szczegółów co robi taka gnida haha :)

27 stycznia 2019, 22:40:57
no tak, nigdy
tylko krowa nie zmienia zdania, a ja przecież, mam ryj
więc spojrzałam na coco świeżym okiem i stwierdziłam
że pod tymi nieprzystępnymi warstwami siedzi całkiem miła osóbka
i dobra,
jest mi to na rękę, bo wolę myśleć o ludziach dobrze, niż źle

ty zaś niestety zaczynasz przypominać animusa, z e-poezja
i to nie jest komplement

28 stycznia 2019, 07:47:23
nie histeryzuj. ja też mam ryj, lubię to słowo, i słowo buzia, i np takie stosunkowo słowo na R, ale nienawidzę słowa na C.
cocos taka miła, taka dobra, do rany przyłóż, kurde.
a ja jestem zła, głupia, nieogarnięta, ale kogo to wszystko obchodzi?!

Zaczynam przypominać Animonda?! No, ciekawe w czym, kurde? Ciekawe w czym, bo ja nie widzę podobieństwa, więc mnie oświeć z łaski swojej.
:/

28 stycznia 2019, 09:11:53
O, rany Animusa, a nie Animonda! Głupi telefon :/

28 stycznia 2019, 09:13:44

szczerze?
nie chce mi się :)

w tygodniu brakuje mi czasu i nie zamierzam go tracić na głupkowate przepychanki z tobą, także, baj :)

28 stycznia 2019, 09:29:25
no, widzisz!
Super!
:)

28 stycznia 2019, 12:03:56
valeriana na ilu portalach jesteś zarejestrowana ? nawet na Truml zawitałaś? tam chyba nie możesz rozwinąć skrzydełek haha :) i wrzucać kit pod publike haha :)

https://truml.com/profiles/3382/poetry/227849

28 stycznia 2019, 15:58:05
Od razu kit? Lubię swoje wiersze.

28 stycznia 2019, 18:31:50
valeriana - możesz wstawiać kit tylko głupcom! Po analizie twoich komentarzy z nieszuflady i liternetu doszłam do wniosku, że te pierdoły o których piszesz żeby się dowartościować są wyssane z palca. Odkładasz 4 tys miesięcznie ? chyba Indyjskich Rupii haha :) a jak było na Cyprze na święta ? tak się nudziłaś ,że cały czas na liternecie się udzielałaś ? Przecież to są fakty, a te twoje Malediwy to chyba na YT sobie pooglądałaś. Stawiam tezę, że nigdzie nie byłaś poza wsią z której pochodzisz, ponadto z twoich opowiadań wynika, żeś prosta dziewucha ze wsi i poza nią nie wystawiłaś nosa. Wiem że szukasz poklasku, ale jesteś tak odrzucająca, że nikt ciebie na poważnie już nie bierze . Nawet Witold Stankiewicz cię rozkminił, a tak za nim biegałaś hah :) A wracając do twoich tłumaczeń ALicji to przypadkowo trafiłam na ślad tego, że jest to w programie kursów angielskiego, gdzie wszyscy z lektorem sobie tłumaczą te odcinki i stąd je miałąś. Jako dowód tego, możemy zrobić eksperyment i pogadać po angielsku. Następny komentarz do mnie napisz po angielsku i zobaczymy twoje umiejętności haha :) Jak nie napiszesz w języku Szekspira to będzie znaczyło, że moje podejrzenia o ALicje jest w 100 % trafne haha :) a teraz translator do ręki i pisz haha :)

28 stycznia 2019, 20:19:51
miała być Fuerneventura, ale odłożyłam, bo chciałam spędzić święta u cioci, dzięki mnie zyje Dawid, gdyby nie ja to by zaczadział. moja czujność zmobiliowała siły. teraz czytam piotrusia pana w oryginale, Alicję skończyłam całą i sama ją przetłumaczyłam. Szekspira też z czasem zacznę czytać. dobrze zarabiam, to i mogę odłożyć na wakacje na Malediwach i na Kretę.

28 stycznia 2019, 21:39:36
kto to jest David?

28 stycznia 2019, 21:51:28
ja też jadę na wczasy, nie wiem, co wybrać, Radom czy Siedlce :)

28 stycznia 2019, 21:52:54
mój cioteczny brat, małolat, zabalował w święta, to tak miał. lepiej wybierz wieś w górach:)

28 stycznia 2019, 22:03:22
wieś górach...Zakopane?

28 stycznia 2019, 22:09:06
obok może być fajnie, ja uwielbiam Pieniny.

28 stycznia 2019, 22:25:17
Polska jest piękna, jak i cały świat, ale Polska cudowna.
może kiedyś pojadę, zobaczę, jeszcze nie wiem.

28 stycznia 2019, 22:30:50
spróbuj:)

28 stycznia 2019, 22:35:01
zależy, jak się ułoży.

28 stycznia 2019, 22:44:57
ułoży się, co ma się nie ułożyć:)

28 stycznia 2019, 22:47:59
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się