Grupy >> ŻYCIE >> Forum >> Zamieszki w Paryżu jedenasty tydzień
Autor Wypowiedź
a u nas odpuszcza zima :) pocieszające, że zaczynam wielkie oszczędzanie 3-4 tyś mies. lekko :) https://www.youtube.com/watch?v=WyXYdqXVBD8

26 stycznia 2019, 17:24:34
Najlepiej w SKO.

26 stycznia 2019, 17:29:49
nie, najlepsza szufladka w mojej kuchni, leżą sobie miękko w niej. o nie, wczoraj chciałam wpłacić dwie setki i dwie dziesiątki, wcieło pieniądze, wydał kartę i popsuł automat. pani powiedziała jak będzie nadwyżka to mi wpłacą dopiero.

26 stycznia 2019, 17:40:35
Głupkowata ta valeria.

27 stycznia 2019, 10:50:59
dziecko drogie, gdybyś miała pieniądze, to nie siedziałabyś tu jak przyszpilona oferując co któremuś usługi seksualne, tylko korzystałabyś z życia i cieszyła się nim

co, nikt się nie załapał na twój „osobisty wdzięk” i trzeba było wyciągnąć ciężką artylerię, może ktoś się chociaż połakomi na kasę?

trzeba było wkleić od razu pita rocznego, bo jeszcze ktoś pomyśli, że do tych 3-4 tys, zarabiasz tylko pińcet i przymierasz głodem i jedyne co osiągniesz, to zorganizowanie zrzuty
na twój lunch, hehe

27 stycznia 2019, 11:49:18
bo ja jestem skromna dziewczynka.

27 stycznia 2019, 12:19:03
co moje to pożyję.

27 stycznia 2019, 12:23:43
dlatego wyjeżdżam na Malediwy i do Malii w tym roku.

27 stycznia 2019, 12:31:31
skromna?
czy informowanie publiczności (pojęcia nie mam w jakim celu, ale prawdopodobnie też i dlatego że się nudzisz, jak mops, a nie jesteś kreatywna, stąd i takie popłuczyny) o wysokości swoich miesięcznych oszczędności, gdzie mogą to czytać np. nauczycielki, pielęgniarki, które pomarzyć mogą o 3 tys. na rękę jest skromne?

czy szpanowanie nazwami miejsc z google maps, w które nie pojedziesz, jak co roku, jest skromne?
dla mnie to owszem jest szczyt, żenady

PS.
teraz mamy sezon zimowy, może powinnaś opracować sobie jakieś kurorty w alpach, no ale upssss, nawet nie wiesz co to narty, choć zaraz się okaże, że zajęłaś siódme miejsce w slalomie gigancie w soelden w 65

27 stycznia 2019, 12:57:14
na serio piszesz, ile odkładasz co mc?
To nie humanitarne.
Jednak jesteś czubem xDDD

27 stycznia 2019, 13:10:46
u kogoś człowiek się nie dorobi, trzeba mieć swoją firmę, ja zachrzaniam od rana do wieczora:) ja tylko mówię, że powinnam oszczędzać, postanowienie od tego roku, nie wydawać na głupoty a oszczędzać:)

27 stycznia 2019, 13:39:06
przecież ty masz „swoją firmę” tylko dlatego, że nikt cie nie chce zatrudnić na umowę o pracę i tylko po to, aby jakiś podstarzały kapitalista, twój szef, jak go nazywasz, dla którego zapierdalasz mógł sobie pooszczędzać na zusie

27 stycznia 2019, 13:58:22
po co zus płacić? ja też bym nikogo nie zatrudniła na zus:)

27 stycznia 2019, 14:08:59
Chyba że na KRUS. Oj nuda panie niedzielna.

27 stycznia 2019, 14:20:23
pewnie zatrudniasz Ukraiňców na czarno...
To są tak niesamowicie sprzeczne info, że w głowie się nie mieści
Na głównej prawie należysz, kórwa, krzyżem i pierdolisz, co i rusz o bogu; naprzykrzając się innym użytkownikom a
tutaj srasz na wszystkich poniżasz i upadlasz

Co z tobą nie tak?
Leków zabrakło w aptece?

27 stycznia 2019, 14:24:24
jak obeserwuję to każdy szef ma budżet na danego pracownika, przypuśmy 10 tys, to pyta się na jaką umowę chce pracować, to już pracownik wybiera. sama pracuję część na czarno, mam taką panią co mi płaci ile chce, ja jej powiedziałam, że mogę jej robić za darmo, bo jest mało pracy i dla przyjemności zrobię, bo to mi samo robi, a ona mi dużo płaci choć nie zasługuję na to. co serce podpowie. na różnych ludzi trafiam.

27 stycznia 2019, 15:01:58
chciałam skupić się na wierszu może, ale nie można przy was.

27 stycznia 2019, 15:05:14
Leki wzięte? :)

27 stycznia 2019, 15:24:57
np. po to, abyś się nie wypłakiwała na nieszufladzie, że nie masz ubezpieczenia, ani kasy, aby pójść prywatnie do lekarza?
(i dobrze ci tak, jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz)

piotrek pamiętam, bardzo życzliwie i serdecznie kiedyś, namawiał ciebie na odwiedzenie psychoterapeuty, podał nawet namiary, to powiedziałaś, że nie masz za co tam iść
dziwne, nie masz około 200 zł. na lekarza, przy takich oszczędnościach?

a może dlatego, że na twoje opłacone składki zus czeka jakaś babcia na głodowej emeryturze?
jesteś w stanie w ogóle o kimś pomyśleć, oprócz siebie?
a może dlatego, żeby twoje dzieci na stare twoje lata nie musiały cię utrzymywać?
oczywiście, przy założeniu, że zus, nie jest bankrutem

27 stycznia 2019, 15:24:59
mogą kasę doprodukować;) nie wiem w czym problem:)?

27 stycznia 2019, 15:31:45
"sama pracuję część na czarno, mam taką panią co mi płaci ile chce"
ty jakaś ograniczona umysłowo jesteś, żeby takie gówna pisać, i jeszcze panią udupiać, skąd wiesz ilu tu sygnalistów siedzi, albo specjalistów od schematów podatkowych, napisz jeszcze swój adres, może ktoś się skusi i podjedzie po te parę złotych w twojej kuchence, skoro już tak zapraszasz

a dwie dziesiątki to chyba wypłaca bankomat, w bangladeszu ..

27 stycznia 2019, 15:32:40
ty nic nie wiesz, w tym jest problem
skończyłam, bo szkoda czasu na ciebie

27 stycznia 2019, 15:33:23
ostatnio czytam piotrusia pana i tam pan przelicza na sztuki pieniądze:) to jest fajne:) ludzie piszą donosy na siebie do urzędu.

27 stycznia 2019, 15:43:20
valery, to bardzo nieładnie lecieć w kulki :>
trzynaście zaraz padaczki, bo już jej leci piana w trawę xD

Zobaczysz, valery, pójdziesz do piekła xD

27 stycznia 2019, 16:10:26
O zeżarło mi wyraz (twarzy xD)

*zaraz dostanie padaczki :]

27 stycznia 2019, 16:12:17
nigdy, ja nie przy nadziei, hehe
tymczasem, ani nie wierzę w cuda, a po walerym trudno się spodziewać konstruktywizmu i odniesień

poza tym byłabym wdzięczna gdybyś jednak wypowiadała się za siebie i ewentualnie o swoich wrażeniach, bo mi póki co języka w gębie nie brakuje, a sekretarki nie szukam

27 stycznia 2019, 16:24:47
ja chcę do nieba i pójdę do nieba, sekretarką, no właśnie czeka mnie taka posada :)

27 stycznia 2019, 16:55:03
byłabym wdzięczna, gdybyś wypowiadała się, cos tam bla bla bla
języka nie używasz, tylko paluchów, ha! rozgryzłam cię!
a posady sekretarki nie szukam. O.

27 stycznia 2019, 20:15:30
nigdy,
taka w sumie jesteś, śmieszna

wyzywasz tu ludzi od hołoty, bandy świrów, debili, pedofilii bawisz się w lekarza domowego i przypominasz o lekach, podkreślone xD lub wykrzyknikami, żeby na koniec wytykać paluchy, najpierw spojrzy na swoje, i wyczyść swoje z tego brudu, który wylewasz na innych
a jak już się rozgrzeszysz, to odpierdol się ode mnie

27 stycznia 2019, 21:08:45
oho, świętoszkowata kwoka sie odezwała
ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko ko
swóje paluchy wsadź se w dupę i zatkaj ryj

:)
:*
:)

27 stycznia 2019, 21:30:57
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się