Grupy >> Wolność Słowa >> Forum >> Objawienie Pańskie :)
Autor Wypowiedź
długo pracuję :)

07 stycznia 2019, 22:23:28
bardzo ładnie i mądrze napisałeś bruno,

pewnie przeżyłabym czyjeś epatowanie wiarą , nawet w miejscu do tego nieodpowiednim i ugryzłabym się w język, gdyby z tego nie wystawał sam plastik i herbatka z cynamonem, tudzież gdzie indziej, zdjątka z zanim Pan Nasz Jezus Chrystus udał się do Jerozolimy 3

boga, lub Boga, to pewnie nie obraża, ale jakoś ten szajs i te szopki, wydają mi się nie fair, w stosunku do ludzi, którzy w niego wierzą, nie wiem, czy można rzec, naprawdę, a znam takich

07 stycznia 2019, 22:45:36
Bruno za to masz piątala :)

"I jeszcze Ci Val powiem, że jak chcesz być wiarygodna w odgrywaniu beztroskiego dziewczęcia, zjadającego literki i przestawiającego wyrazy, to musisz reagować szybko, jak automat, a nie godzinami dumać nad każdym zdaniem. W moim rozumieniu, takie beztroskie dziewczątka tyle nie kombinują, tylko trzepią jęzorkiem. Dlatego na Podlasiu mówi się na takie "trzepaki". Niegramatycznie, z błędami, niespójnie ale szybciutko ciach, ciach :)"

i dodam jeszcze z Nieszuflady opinię o valerianie :

"sorry, ale na focie nie wyglądasz na zadbana;>

zreszta większość kobiet potrafi o siebie zadbać. nawet najwspanialsze zadbanie nie świadczy
o wspaniałości kobiety, valerka. kobieta wspaniała, to kobieta przede wszystkim dobra,
mądra, wspaniałomyślna, serdeczna i wiele takich innych cech, które trudno u ciebie stwierdzić
przynajmniej z twoich wypowiedzi trudno. tu odstawisz szopkę starej idiotki, która nie opanowała
podstaw gramatyki języka polskiego, bo ukończyła podstawówkę na zabitej dechami wsi, gdzie
trudno było o nauczyciela, wiec uczył cię ktoś bez kwalifikacji.ale miałaś obcisłe spódniczki
I majtki ci przeswitywaly, wiec wszyscy sie zachwycali, a najbardziej ty sama.
tak to przynajmniej przedstawiasz i w swoich niegramatycznych tekstach i w komentarzach na temat
cieciorki. ani jednego dowodu na twoja wspaniałość .

wydaje mi sie, ze tylko prowokujesz, bo albo jesteś samotna i panikujesz przed starością, albo
cierpisz na nieuleczalna mitomanie z tego samego powodu.ktos, kto jest wspaniały, nigdy
tak o sobie nie powie, natomiast słyszy to często od innych."

https://www.nieszuflada.pl/klasa.asp?idklasy=184454&rodzaj=1

07 stycznia 2019, 22:57:17
valeriana jak było na cyprze ? po trzech dniach spierdoliłaś z Cypru by się tu udzielać ? ja pierdole jaką ty masz fantazję stara podniszczona czasem kobieto. brak słów na ciebie, nawet nie wiem co napisać, chyba najlepiej by było nasrać ci do ust żebyś się oblizała smakiem gówna i się uśmiechnęła ...

07 stycznia 2019, 23:02:36
valercia, tak samo była na cyprze i pozostałych, cancunach, na które latała ostatnimi samolotami, nigdy tam nie doleciawszy, jak w kościółku i orszaku 3 króli na placu zamkowym, ale że wyobraźnia popracowała, to i pościk na liternecie zaliczyła;)

dobra, bo mam postanowienie noworoczne, aby poskromić swój diabelski charakterek i być miłą dla bliźniego swojego, więc się stąd zmywam :P
ale nadal ciągle mnie wkurwia, szpanowanie, gołą dupą :P

07 stycznia 2019, 23:16:40
nie byłam na Cyprze, byłam dalej, gdzie nie jest was na to stać.

08 stycznia 2019, 00:17:57
nie stać nas na Pacanów ? bo chyba tam kozy kują haha :) nie ośmieszaj się więcej, z takim ryjem nie wpuszczają dalej niż do Pacanowa haha :) i zacznij szanować język polski bo mogę się zezłościć i nie będziesz miała już odwrotu z tego rajskiego nastroju żałosna podróbko kobiety !

I sobie zapamiętaj dupojebko , że stać mnie na wszystko i innych pewnie też, ale ciebie nie trzeba przebijać bo siedzisz na tej grubej dupie i sobie tylko wymyślasz niestworzone rzeczy, żeby tylko zabłysnąć i być w centrum zainteresowania haha :)

I pamiętaj, że Pacanów to już miasto ... ale co ty możesz o tym wiedzieć jak geografii nie ogarniasz i swoich myśli wybujałych haha :)

a teraz się bujaj , i wara mi odpowiadać !! bo uduszę jak perliczkę haha :)

a na koniec to spierdalaj z tego portalu ! ja już dopilnuje tego, żebyś z tego miejsca nie zrobiła Nieszuflady !!!

08 stycznia 2019, 00:52:46
Palnij się w czoło

08 stycznia 2019, 08:40:54
od jakiegoś czasu staram sie nie wypowiadać na temat religii, wiary, bo uważam jak mowa, że to powinno być bardzo osobistym przeżyciem a nie czymś tandetnym i ocierającym się o propagandę. więc za Bruno, za mową, za Coco. i wioleta, jeśli uważasz, że palnięcie się w czoło pomaga na cokolwiek, to najpierw sprawdź na sobie.

08 stycznia 2019, 15:51:49
tak, jeżeli ktoś nie czuje ducha katolika. ja czuję i tacy mają prawo.

08 stycznia 2019, 17:55:40
wszyscy mają prawo

08 stycznia 2019, 17:56:58
w stosownych do tego miejscach i okolicznościach

08 stycznia 2019, 18:03:16
Julio, jeżeli coś jest nagle intrygującego, poszukuje się tego Boga, nie zapomina o nim, to to jest coś niesamowitego, nawet jeżeli jest to banalne stwierdzenie, natomiast, siedzenie w takim zaciszu ciągle tak samo, tak powinnam czy nic nie mówić o Bogu, to jest dobre, może dla Ciebie jest dobre, a dla mnie nie, bo wiem, że zawsze jest inaczej, coś zmienia się i mam wiarę, że będzie lepiej, że ten rok będzie lepszy i będę miała więcej czasu dla Boga i dlaczego mam nie mówić, tylko siedzieć cicho, mam inny charakter.

08 stycznia 2019, 18:16:14
powiedz to Bogu

08 stycznia 2019, 18:32:24
No chyba, że robisz sobie z Niego śmichy-chichy w konwencji biegania po łączce w fiołkowej sukieni ze zjedzonymi literkami i składnią jakby z jakiegoś bota do pisania komentarzy...

08 stycznia 2019, 18:47:51
każdy ma swój styl. i tak piszę :) a Ty jak piszesz, ą, ę i zbyt dużo kropek.

08 stycznia 2019, 18:58:44
I jeszcze stawiam przecinki gdzie popadnie :)

08 stycznia 2019, 19:02:09
po pierwsze za julką,

po drugie, czytałam valerka to co piszesz o bogu, piszesz co bóg lubi, co by mu się podobało, co podoba, co nie podoba, tak jakbyś boga wczoraj spotkała na kawce i ci szepnął, ktoś cie upoważnił do wypowiadania się w jego imieniu? bóg?, ksiądz?

jeśli chodzi o katolickiego ducha, niegdyś pisałaś na nieszufladzie o wielkanocy, że widziałaś przepiękny koszyczek, że serweteczka ( sporo miejsca ci to zajęło), ale że łeeeee, ze święconką to ty nie idziesz, więc jak to jest?

tutaj również, nie ma żadnej refleksji, tylko informacja, że dzisiaj mamy święto trzech króli (jakby ktoś nie wiedział), czyli forma zagajenia dość nieciekawego, a nuż się ktoś przyczepi i zabije twoja nudę, bo chyba często się nudzisz, prawda? a mało masz pomysłów, na zainteresowanie sobą, np. tutaj, to wpadł ci taki, pewnie również w tym święcie nie uczestniczyłaś, ponieważ, tak myślę, zamieściłabyś z niego całe sprawozdanie, jak to zwykłaś robić, ze swoich spacerków

osobiście, może nawet chętnie posłuchałabym czegoś ciekawego, mądrego, ładnego o bogu, na temat wiary, ale na pewno od ciebie tego nie usłyszę

08 stycznia 2019, 19:11:38
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się