Grupy >> Wolność Słowa >> Forum >> No Pani Baden - Gdzie książka Romka Knapa
Autor Wypowiedź
No gdzie ona jest?

07 sierpnia 2017, 09:47:57
jeszcze żeby chodziło ci o teksty Romka
(założę się, że nie znasz żadnego)

10 sierpnia 2017, 10:32:54
Obawiam się, że M. Kohler nie przegląda tego forum. Napisz do niej na fb: https://web.facebook.com/malgorzata.golabek.3 Może Ci odpowie?

10 sierpnia 2017, 16:46:12
Pendolino mogę nie znać ale chętnie bym przeczytał - tym bardziej że pikietowałem na jego ratunek? A ty gdzie byłeś pedale? Cweliłeś się po krzakach więc nie zamknij wyleniały zaspermiały ryj .

11 sierpnia 2017, 11:52:40
pedal pedala by okradl caly Artomiuk - hetero pilnuja porzadku spedalony kojocie

11 sierpnia 2017, 12:05:55
Oto poeta i jego gniew okrutny.

11 sierpnia 2017, 13:32:44
"pedal pedala by okradl caly Artomiuk - hetero pilnuja porzadku spedalony kojocie"


pikietowałeś na rzecz autora którego nie znasz tekstów?
wiesz chociaż że Knap był gejem? (specjalnie się z tym nie ukrywał).

wiesz Mańka jestem pewien, że gdyby Knap wiedział, że będziesz po jego śmierci wycierał swoją mordę jego nazwiskiem, to by wcale nie przyjął od ciebie tych paru groszy. Nie przyjął ich zresztą osobiście. Była zbiórką do której się przyłączyłeś i naprawdę nie wiem co chcesz teraz osiągnąć. Pokazać jaki to niby dobry jesteś, jednocześnie pisząc "pedal pedala by okradl (...) - hetero pilnują porządku"
przecież ty znów się ośmieszasz. Poza tym Knap przyjaźnił się z Małgorzatą która była przy nim do końca. A ty gdzie byłeś?...

z tego co pamiętam spuścizną literacką obok Małgorzaty Köhler zajmował się Jan Strządała. Skoro z nią nie ma kontaktu, może warto zapytać jego.

warto też zajrzeć tu i przypomnieć słowa Małgorzaty Köhler

http://liternet.pl/grupa/komorka-oporu/forum/2666

teksty Romka:

http://fabrykatanichbutow.blogspot.com/2013/07/roman-knap-jaskoka.html
http://newkumpel.liternet.pl

Nie mogę znaleźć więcej wierszy, jak znacie aktywne linki proszę doklejcie je niżej.

11 sierpnia 2017, 23:22:42
Też pamiętam tę histerię: Gołąbek podniecona własną "przedsiębiorczością", Gałkowska wyjąca: "Jesteście fantastyczni!" Te chamówy nie zawahały się nawet puścić do sieci foto chorego, biednego człowieka, bosego i w pidżamie; żeby mu pomóc? Może. Ale głównie dlatego, by ich nazwiska pojawiły się przy tej jakże szlachetnej inicjatywie i by może przy tej okazji ktoś rzucił okiem na któryś ich natchniony gniot.

12 sierpnia 2017, 09:27:59
Panowie, jeśli chodzi o kwestię: kto jest gej, a kto hetero to uważam, że każdy, kto (z braku stałej partnerki) zaspokaja swoje swoje potrzeby seksualne w zaciszu własnej toalety, nie może się deklarować jako 100% niegej, ponieważ robi to z chłopcem lub (jeśli wolicie) chłopcu.

12 sierpnia 2017, 22:39:33
Schwarz, króliczu, dowcipnisiu. Musisz to robić w toalecie? Czy mieszkasz we wspólnym lokalu kwaterunkowym?

12 sierpnia 2017, 23:08:20
Poczułeś się wywołany do tablicy?

12 sierpnia 2017, 23:36:54
Pawle, cudownie spuentowałeś to umysłowe dno Mańki, które w domowym zaciszu napierdala własną matkę (przypominam o niebieskiej karcie dla niego!), by za chwilę odwrócić się i próbować staranować bramy liternetu na trumnie Romana Knapa, którego tekstów jak się okazuje nie tylko nie znał, ale również ni w ząb nie zrozumie. Polazłeś na to czytanie do stolicy jak ostatnia łajza schizofreniczno - maniakalny pojebie, chociaż nikt cię tam kurwo jedna nie chciał. Twój tomik sfinansował polityk, bo ciebie biedaku na to nie stać, więc to jednak ten polityk zrzucił się na Romka, a nie ty. Więc co tu kurwa pierdolisz, że dałeś jakieś pieniądze? Ty nie miałeś i nie masz żadnych pieniędzy, bo jesteś społecznym odrzutkiem. Nie nadajesz się do roboty. Ty nadajesz się do znęcania nad własną matką. W dodatku uwielbiasz grzebać paluszkiem w martwych ciałach. Brzydzę się tobą.

14 sierpnia 2017, 21:53:33
"Trollowi się wydaje, że skoro jego wydany za pieniądze sponsora tomik, którego nikt by poza tym wydarzeniem nie kupił, przyniósł w akcji zbiórki pieniądze dla Romka, to wolno mu szkalować ludzi, którzy poświęcali naprawdę ostatni czas i energię, jak prezes śląskiego SPP, Jan Strządała, a którego Manka w porywie nienawiści do mnie, również teraz chamsko atakuje w innych postach."


14 sierpnia 2017, 22:10:43
Pewnie z Baden zróbmy świętą - zrujnowaną złodziejkę co okrada martwych

15 sierpnia 2017, 03:53:23
Czy ty tępaku rozumiesz co się do ciebie mówi, czy kurwa znowu musi przylecieć tutaj twoja niezrównoważona koleżanka coco luxy i podetrzeć ci dupę, bo ciebie akurat boli ręka, którą podniosłeś na własną matkę? Jedynym dłużnikiem - głupi chuju - w stosunku do ś.p. Romana Knapa jesteś ty, bo polazłeś na warszawskie charytatywne spotkanie literackie na krzywy ryj, głupi kielecki kutasie. To za ciebie zapłacił polityk, a ty nie dołożyłeś złamanego grosza, żeby chociaż kupić śmiertelnie choremu człowiekowi odrobinę witaminowego napoju. Więc kurwo jedna zamknij ten swój parszywy pysk, bo kurwa ciągle śmierdzi na tym portalu i nie można odgonić się od much. Śmiem nawet wątpić, że dostałeś się wtedy do stolicy za własne pieniądze.

15 sierpnia 2017, 10:34:05
Nie sądzę, by p. Gołąbek była złodziejką sensu stricto, tj. by z premedytacją przywłaszczała sobie mienie innych. Jest jednak faktem, że pozyskała pewne sumy od różnych darczyńców celem wydania książki z tekstami R. Knapa. Pieniądze pobrała, książki nie ma. Lata mijają.

16 sierpnia 2017, 00:48:49
Pytanie, czy wypada wydać tomik post mortem "na wariata", żeby zaspokoić Przemka, który nie lubi sprawdzania ortów, poprawiania literówek, wstawiania brakujących "ogonków", poprawiania szyku, tudzież innych prac korekcyjno-redakcyjnych, ponieważ jest zdania, że to co z siebie wypluje jest dziełem skończonym i doskonałym.

16 sierpnia 2017, 07:31:54
Jemu? Jak najbardziej wypada. Nie tylko wydać taki tomik, ale zrobić to za czyjeś pieniądze (bo swoich ten kaleki człowiek nie jest w stanie zarobić). Mało tego, zrobić to za czyjeś pieniądze i jak świnia ostatnia wejść jeszcze z gnojem i błotem na kończynach na salony warszawskie i wypominać, że oto on Mańka srańka dał przecież umierającemu człowiekowi kilka złotych. Przy czym warto nadmienić, że ten umierający człowiek wiedział i miał przede wszystkim siłę, to by tych zasranych złotówek od idioty, debila i ćwierćmózga po prostu nie przyjął i osobiście odesłał do nadawcy. A teraz ten gównojad, matkobijca Mańka, ten schizofreniczno - maniakalny debil myśli, że trumna Romana Knapa to Siwka i próbuję ją kurwa - chuj jebany - ujeżdżać. Noż kurwa, że nie ma takiego skurwysyna kary.

16 sierpnia 2017, 10:53:12
Każdy sadownik Wam powie, że owoc zerwany z drzewa, jak sobie trochę poleży na nasłonecznionym parapecie, to potem jest smaczniejszy od kilograma kwaśnych zielepuch, impulsywnie pożartych przez kogoś, kto nawet nie dba o umycie rąk przed posiłkiem.

16 sierpnia 2017, 11:03:55
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się