Grupy >> w chuju to mam >> Forum >> Sława dzięki chorobie
Autor Wypowiedź
Kohlerowa:

"Myśli się też o zorganizowaniu zlotu poetów z całej Polski, gdzieś w środku kraju - czytania wierszy, na intencję i benefis Romana".

A kto to jest ten "Roman" w środowisku literackim? :))

24 maja 2013, 13:21:11
bezinteresowyny wiesz co? jesteś idiota

24 maja 2013, 17:43:50
@donosiciel - nieczęsto to mówię, naprawdę ciężko mi przechodzi coś takiego przez usta, ale kimkolwiek jesteś, jesteś zakompleksionym, małym chujkiem. Nie wiem, kto cię skrzywdził, zwykle jest mi takich ludzi żal, ale ciebie nie, bo to, co napisałeś, to jest mniej niż proch, to jest gorzej niż gówno.

Chowasz się za tymi literkami nicka, za tą ikonką na 150 pikseli i czujesz się lepiej, co? Czujesz się zajebiście, prawda? Żal.

24 maja 2013, 18:03:11
Bezinteresowny bo ma broszkę zamiast interesu, to wszystko tłumaczy, ludzie.
Takim przypałom to tylko z miękkiego w czoło.

24 maja 2013, 19:26:33
chyba jednak interesowny ;)
Roman ...nie znam Go, a raczej niewiele przeczytałam, ale wydaje się, że ma ciętą, ciekawą ripostę. Obiecuję poczytać :)
Co do Pani Małgorzaty - osobiście chciałabym mieć kogoś tak ,, okropnego '' i upierdliwego :) ( to oczywiście komplement) przy sobie w trudnych chwilach.

24 maja 2013, 19:27:51
AHA Już wiem...chodziło o to żeby wzbudzić dyskusję, zmanipulować poniekąd. A wymyślże swój projekt- to mało twórcze jakby ...

24 maja 2013, 19:32:10
zabawne z was osobniki :))

24 maja 2013, 21:56:19
To bardzo rzadko się zdarza (poza sejmemem oczywiście i szpitalami psychiatrycznymi) , żeby tylu idiotów w jednym miejscu spotkać. :D

24 maja 2013, 22:01:20
chcesz w mordę biedaku ?

24 maja 2013, 22:06:29
Paris - ale jak już, to rąk sobie nie brudź :)

24 maja 2013, 23:06:18
ja przeważnie z pół obrotu sprowadzam do parteru takich idiotów , rąk nie brudzę , tylko niech mi podskoczy ten frajer !!! łeb mu siekierą rozjebie :))

25 maja 2013, 00:29:03
"Benefis – spektakl, koncert, pokaz lub podobna uroczystość wydana dla konkretnej osoby, zespołu lub instytucji dla uczczenia dorobku jej działalności".

DOROBKU, idioci, nie choroby :)))

Jakim dorobkiem literackim może poszczycić się pan Roman by znaleźć uzasadnienie dla " zorganizowania zlotu poetów z całej Polski"? :)))
Tymi wypracowaniami nawiedzonego siódmoklasisty poconymi w grafomańskim pędzie?

Wewnętrzna potrzeba, przymus pani Kohlerowej do zaistnienia objawiał się w jej publicznym obwieszczeniu, że oto jest "pisarką". Potem pragnęła zostać "samicą alfa" w nieszufladzianym stadzie by po porażce przenieść się do rynsztoka :)) gdzie trafiła na wyjątkowo odporne osobniki szybko orientujące się, z kim mają do czynienia. Teraz trafiła się jej okazja, o jakiej marzyła. Znalazła stado idiotów niezdolnych do rozróżnienia na czym polega różnica pomiędzy naturalnym, ludzkim współczuciem dla ciężko chorego człowieka, a histeryczną hecą wzniecaną przez chorobliwą ambicję durnej baby.

25 maja 2013, 03:25:29
Z drugiej strony żałuję, że zbyt wcześnie przerwałem ten taniec nawiedzonej baby. Widząc, jak jej dobrze idzie, nabiera coraz większej śmiałości i można z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością założyć, że po sukcesie "zorganizowania zlotu poetów z całej Polski" w celu uhonorowania Romana, następnym jej krokiem byłaby propozycja jego kandydatury do literackiej nagrody Nobla. :)))

25 maja 2013, 03:45:54
:))) groteska, jak Boga kocham, groteska godna Gogola dziejąca się tu i teraz :)))

25 maja 2013, 04:01:45
ten 'Roman', to jest nasz kolega. A ty jesteś zwykły tchórz i głupek.

25 maja 2013, 05:21:09
Nie znam "tego Romana", nie znam pana, panie bezinteresowny ale z całą pewnoscią mogę stwierdzić, że gdyby pan zachorował, pomogłabym tak jak umiem. To się chyba nazywa empatia albo coś w tym stylu...

25 maja 2013, 08:45:37
Ja pani empatii nie kwestionuję, pani Julio. Nie kwestionuję, ani z niej nie kpię. Kpię natomiast z wysiłków kohlerowej usiłującej sprowadzić swoją "empatię" do poziomu infantylnej groteski, której kulminacją miałby być benefis grafomańskiej twórczości Romana z udziałem cyt.: "poetów z całej Polski". Zgłaszacie pretensje do traktowania was jako dorosłych, dojrzałych ludzi, więc dbajcie o to, by wasze zachowania były dla dojrzałości właściwe.
Kohlerowa nie wyraża empatii. Wyraża swoją przemożną chęć wystąpienia w świetle jupiterów. Empatia jest tylko narzędziem, służy jej wyłącznie jako pretekst. Niewykluczone, że ta nieszczęsna kobiecina nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. To znane w psychologii zachowanie. :)

25 maja 2013, 10:14:47
I jeszcze jedno, pani Julio...
Pani mi pisze: "gdybym ja zachorował". :) Gdybym ja zachorował, nigdy nie zgodziłbym się na wyrażanie empatii w sposób, jaki prezentuje kohlerowa. To urągałoby mojemu poczuciu godności.

25 maja 2013, 10:25:59
Widać nigdy nie był pan poważnie chory. Kiedy ma się przed sobą kilka miesięcy życia to poczucie godności idzie w kąt - mogę pana o tym zapewnić z własnego doświadczenia.
I niech pan po prostu napisze, że osobiście nie lubi pan pani Kohler - to byłoby uczciwsze niż wyśmiewanie chorego oraz ludzi, którzy chcą mu pomóc. Taka postawa jaką pan tu prezentuje urąga mojemu poczuciu godności.

25 maja 2013, 10:40:08
Gdybyś był dorosły człowiek, to podpisywał byś się nazwiskiem a nie pierdolił pod nickiem. może to TWOJE poczucie godności jest warte przemyślenia, bo znakomita większość uważa, że zachowujesz się niegodnie.

25 maja 2013, 11:20:32
bezinteresowny, za Kajtkiem i Grześkiem, widzisz, do tych spotkan nikt nikogo nie zmusza, jak ktos chce, to jedzie i to robi. Do tego trzeba mieć odwagę, wiesz? i liczyc sie z tym, że się narazi ktoś na takie komentarze jak Twoje. Guzik mnie obchodzi w tym momencie moje zdanie na temat twórczości Romana, moze mi się podobać albo nie, ale sytuacja jest taka, że strasznym skurwielstwem jest przejsc obojętnie. Jeżeli natomiast chodzi o Twoją odwagę cywilną, to nie masz jej nawet na tyle, żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem, więc nie bardzo jest z kim rozmawiać.

25 maja 2013, 11:25:00
@b.d.

Tytuł wątku, ale i grupa, w której piszesz zdradzają Twoje intencje, które mz nie pachną fiołkami. Ton wypowiedzi i retoryka, którą żonglujesz - również. Nie wiem, dlaczego to robisz i w sumie nie chcę wiedzieć. Nie mam też ochoty wdawać się z Tobą w polemikę, ponieważ brak mi słów..Tak po prostu.. zabrakło mi zgłosek, żeby wyrazić to, co w tej chwili czuję i co sobie o Tobie myślę. I moje myśli też nie pachną fiołkami. Ranisz ludzi, tylko tyle Ci powiem i robisz to w sposób wyjątkowo podły i kołtuński. Nie masz za grosz szacunku, czy empatii do drugiego człowieka i do jego cierpienia. Jeśli zachowałeś jeszcze odrobinę ludzkich odruchów i okruch przyzwoitości i jeśli jeszcze jesteś w stanie kontrolować swoją niechęć, a może nawet nienawiść do pewnych osób - skasuj ten wątek i raz jeszcze powtórzę - nie zadawaj ludziom niepotrzebnego i bezsensownego bólu. Ranienienie dla samego ranienia jest domeną małych sadystów - domeną małych, zakompleksionych i złośliwych ludzi, których los z jakiegoś względu pozbawił wyższych uczuć. Brak uczuć wyższych, to podobno domena zwierząt, ale nie zgadzam się - bo nawet w świecie zwierząt nie występuje zjawisko takiego okrucieństwa dla samego bycia okrutnym. I jeszcze jedno: takiej "sławy" nie życzę ani sobie, ani Tobie, ani żadnemu innemu człowiekowi - jeśli tego nie rozumiesz, pozostaje głębokie ubolewanie nad Twoim wewnętrznym okaleczeniem.

25 maja 2013, 11:26:51
A! Jeszcze mała poprawka...
Zakładam, że kohlerowa pisząc o "zjeździe poetów" miała na myśli poetów rzeczywistych, a nie wasze żałosne, ogłupiałe stado ;)) Bo gdyby was miała na myśli, to zgoda, powódka warta powoda :)))

25 maja 2013, 11:56:12
I dobrze, Grześ, i dobrze Kajtek i Dawid. Tak się idiotom odpowiada, tak idiotom nasze żałosne, ogłupiałe stado odpowiada.

25 maja 2013, 12:02:04
25 maja 2013, 12:02:40
Proszę podać definicję poety rzeczywistego.

25 maja 2013, 12:24:00
żeby nawet w takim temacie próbować załatwiać swoje małe śmierdzące porachuneczki, to trzeba być zwykłym bucem, sorry, nie będe sie bawić w wersal, oczywiście jesteś lepszy, mądrzejszy i bardziej utalentowany itd, ale mnie jakoś bardziej odpowiada to "ogłupiałe stado"

25 maja 2013, 12:31:47
twój wybór jakoś mnie nie zaskoczył, Madziu. :)) każdy dobiera według siebie i swoich możliwości, Madziu, według siebie, to zrozumiałe :)))

25 maja 2013, 12:48:27
Może inaczej - poeta rzeczywisty, który jest dla mnie poetą, to na przestrzeni ostatnich lat Eugeniusz Tkaczyszyn- Dycki...ale nawet nie daleko, że otrzymał Nike. Jest rzeczywisty.

25 maja 2013, 12:48:47
Donosicielu, nie jestem z tego stada bo widziałem jak ich ojcowie z cichą aprobatą
odprowadzali wzrokiem tych co leżą na polach Treblinki. Ale coś mi się zdaję
że nie widzisz wszystkich cząstek rzeczywistości, przy różnych zapatrywaniach można próbować
spojrzeć ciut głębiej niż złe intencje którymi się ktoś rzekomo kierował, wprawdzie nie wierzę
w „empatie” którą generuje Tytoń bo śmiech na sali, ale przyznać muszę że jesteś
trochę stronniczy, ale nic to.

25 maja 2013, 12:52:49
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się