Grupy >> Trzoda >> Forum >> vlog rajskimar na youtube CHAŁA NIEMOŻEBNA
Autor Wypowiedź
Nie od dziś wiadomo, że poziom liternetu nam się obniża, ale czy naprawdę musimy tu oglądać filmusie nakręcone w tropikach przez typowego Janusza? Zrobił sobie chłoptaś wakacje życia, był w Indiach!!! (Skrecam sie z zazdrosci hihihihi) Pochwalił się kumplom spod bloku, a teraz postanowił pochwalić się nam. Mam dwunastoletniego siostrzeńca, technicznie jego filmiki przewyższają najśmielsze osiągnięcia borowika, a i w warstwie poznawczej coś wnoszą. Rozumiem: portal ogólnodostępny, różne sfrustrowane plebejskie indywidua mogą się tu produkować. Niemniej jednak...są granice chały!

31 stycznia 2018, 20:15:37
sub sub hihihi

31 stycznia 2018, 20:17:17
Właśnie są granicę chały !!!

01 lutego 2018, 00:27:15
Tu zgoda.
Są inne miejsca zapewne, na których można i należy:
Kto jakiego grzyba znalazł i gdzie, spod jakiego mchu go wyniuchał i z jaką ciotką oraz wujem odbył taką wędrówkę cudną po grzyba owego. A nawet jak go przyrządził i z czym, i na jakim smalcu smażył.
Wakacje życia - także słabo...
To znaczy cudnie - ale może nie tu?
Nie tu. Tutu - oprócz Milesa cudnej płyty - winniśmy czytywać literaturę, najlepiej wysoką i w różnych językach. A to wszystko na chwalbę
Wielkiej Polski!

01 lutego 2018, 13:00:40
hihi, Wielkiej jak kapelutek smrodliwego grzybka >_

01 lutego 2018, 18:43:51
Dominik, ty pedale

02 lutego 2018, 03:16:53
"ty pedale!" - szepnął w uniesieniu zmysłów rozmarzony katolik, opuszczając chyłkiem plebanię o trzeciej nad ranem.

02 lutego 2018, 07:09:10
W Wielkiej Polsce to zjawisko nie występuje i będzie ustawa penalizująca tych, którzy twierdzą inaczej! Musi to być na chwalbę narodu naszego!

02 lutego 2018, 10:48:17
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu."
Stanisław Lem

02 lutego 2018, 14:40:20
Nie wiedziałem, że na wsrod katolikow jest az tylu kryptopederastow, dopóki nie poznałem chloptasi z linternetu.

02 lutego 2018, 16:10:13
Co, że nazwałem Dominika pedałem, to mam niby też być?

02 lutego 2018, 17:30:07
Najprawdopodobniej. Tylko faceci o niejasnych chęciach w tej dziedzinie wymyślają innym od "pedałów". Ponadto jesteś katolikiem i patriotą, a w tym środowisku proceder homoseksualny to norma. P.s. Jeśli wam z tym dobrze - nie widzę problemu.

02 lutego 2018, 18:14:13
Wg. mnie ten rodzaj inwektywy stosują hetero względem życiowych pizd. Ale mogę się mylić.

02 lutego 2018, 18:54:05
Mylisz się. Ja np. jestem hetero i nie używam jej. Poza tym "pedale" to nie inwektywa, lecz po prostu prymitywna odzywka kundlaczków-rodaczków. Z arcybiskupem Wesołowskim zetknąłeś się osobiście? Na oazie czy na pielgrzymce?

02 lutego 2018, 19:07:02
Ale ty nie reprezentujesz żadnej społeczności. Żadnej grupy, chyba żadnego kraju, środowiska. Przez co, nie można w żaden sposób podważyć autorytetów społeczności, w jakiej miałbyś się znajdować. A z drugiej strony nie będę się zajmował warstwą, chyba największą na świecie, skończonych debili, bo oni nie mają nic do stracenia.

02 lutego 2018, 19:19:55
Jak większość polskich patriotów boisz się prawdy i unikasz jej. Pokrętnie i tchórzliwie uchodzisz, rzuciwszy prymitywne obelgi. No nic, wracaj do tych, których miłujesz. Ku chwale ojczyzny, tak wam dopomóż Bog!

02 lutego 2018, 19:32:18
hihi

06 lutego 2018, 16:20:34
¤

07 lutego 2018, 13:13:22
Dominik, a co myślisz o Sorcerer?

08 lutego 2018, 10:17:13
Julka, myślę, że warto

08 lutego 2018, 16:52:29
¤

08 lutego 2018, 18:21:05
Dominik, ja jestem tego pewna. :)

09 lutego 2018, 01:35:52
Janie Jeżu
- dlaczego tak bardzo zazdrościsz Borowikowi podróży po świecie?

09 lutego 2018, 11:17:12
"Nie od dziś wiadomo, że poziom liternetu nam się obniża, ale czy naprawdę musimy tu oglądać filmusie nakręcone w tropikach przez typowego Janusza? Zrobił sobie chłoptaś wakacje życia, był w Indiach!!! (Skrecam sie z zazdrosci hihihihi) Pochwalił się kumplom spod bloku, a teraz postanowił pochwalić się nam. Mam dwunastoletniego siostrzeńca, technicznie jego filmiki przewyższają najśmielsze osiągnięcia borowika, a i w warstwie poznawczej coś wnoszą. Rozumiem: portal ogólnodostępny, różne sfrustrowane plebejskie indywidua mogą się tu produkować. Niemniej jednak...są granice chały!"

PO KOLEI

"Nie od dziś wiadomo, że poziom liternetu nam się obniża,..."
- zniżkują wszystkie portale, jakie znałam
- w każdym były pyskówki, jazgot, niszczenie poczucia wartości ludzi twórczych, w myśl tego, że ostre traktowanie piszących jest idealnym sposobem na odcedzenie z masy piszących tych, którzy są utalentowani i wnoszą wartościowe teksty
- ten eksperyment na żywym organizmie jakim są witryny litezrackie nie powiódł się, wszędzie przyniósł opłakane skutki!!!
- misjanci - ludzie poczuwający się do odcedzania z masy - stali się zwykłymi czyścicielami, pałkowymi - odrobina możliwości przerodziła się u nich w skazę, w poczucie władzy nad innymi, dzisiaj prosperują jako trolle i temu podobne istoty - smutne

-
"...ale czy naprawdę musimy tu oglądać filmusie nakręcone w tropikach przez typowego Janusza?"
- kto to taki "typowy Janusz"?
- nie musimy, ale możemy, naucz się korzystać z wolności wyboru - możesz, a nie musisz
- gdy nie chcesz, a jednak oglądasz, to krzycz, że byłeś zmuszon obejrzeć, uszanuj własne wybory

---
"Zrobił sobie chłoptaś wakacje życia, był w Indiach!!!"
- fajne wakacje, podróże są bardzo ciekawym sposobem na poznanie świata.
- dlaczego próbujesz obrażać pisząc o kimś "chłoptaś"?
---

"(Skrecam sie z zazdrosci hihihihi)"
- mam takie wrażenie, że jednak właśnie o to chodzi

---
"Pochwalił się kumplom spod bloku,.."
- wiedza wyssana z palca, plota!

---
- "... a teraz postanowił pochwalić się nam."
- i dobrze, nie ma w tym nic złego.

---
"Mam dwunastoletniego siostrzeńca, technicznie jego filmiki przewyższają najśmielsze osiągnięcia borowika, a i w warstwie poznawczej coś wnoszą."
- nie wierzę w cudowne dzieci, w sumie żal mi takich dzieci, które z winy dorosłych wystawiane są na pokaz.

---
"Rozumiem: portal ogólnodostępny, różne sfrustrowane plebejskie indywidua mogą się tu produkować."
- ogólnodostępny, owszem, i z tej racji, że jest przestrzenią dla wszystkich każdego obowiązuje wykazanie się szacunkiem do wszystkich użytkowników tej przestrzeni - Borowikowi jesteś Janie Jeżu winien szacunek - postaraj się zrozumieć tak prostą do zrozumienia rzecz.

---
"Niemniej jednak...są granice chały!"
- też tak myślę - mogłeś powstrzymać się i nie pisać tego postu, ale cóż, ktoś lubi chleb, a Jan Jeż lubi swoje chałki.
:)

09 lutego 2018, 11:55:24
Dziekuje, Elm, ze uwagi. Moze kiedys przeczytam w wolnej chwili.

09 lutego 2018, 12:17:15
Ok. Potem przeczytasz.

Teraz jest coś ważniejszego.
Teraz zaczęła się inauguracja Igrzysk Olimpijskich.
Na Eurosporcie oglądam.
Włącz, warto.
:)

09 lutego 2018, 12:24:22
Tygrys Soohorang i niedźwiedź brunatny Bandabi - maskotki igrzysk Pjongczang 2018.
https://www.youtube.com/watch?v=1-hOoU5Umks

Sympatyczne maskotki.
Przeżywam, będę kibicować, obstawiać, podziwiać, ogólnie: cieszę się bardzo.

09 lutego 2018, 12:38:10
Zycze wrazen i emocji, Elm. Osobiscie nie potrafie zainteresowac sie sportem.

09 lutego 2018, 15:37:40
&

10 lutego 2018, 16:54:30
&

10 lutego 2018, 16:54:46
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się