Grupy >> Teoria Sztuki >> Forum >> Nie wiesz jak zacząć swoją powieść, jaką formę nadać swojej opowieści czy..po prostu szukasz inspiracji?
Autor Wypowiedź
Nie wiesz jak zacząć swoją powieść, jaką formę nadać swojej opowieści czy..po prostu szukasz inspiracji?

Na stronie www.dakunin.com

umieszczony jest link do PDF zawierającego pełną treść książki eseistycznej Marata Dakunina "Podręcznik pseudointelektualisty".

Ta licząca sobie już ponad 10 lat ale stosunkowo mało znana publikacja pod niewiele mówiącym/mylącym tytułem z przymróżeniem oka zawiera m.in.

- kilkadziesiąt pomysłów na nienapisane książki

- przykłady różnych form, które można wykorzystać dla nadania formy (a czasem i treści) swojej niebanalnej twórczości

Proszę się inspirować.

Niniejszym zrzekam się ewentualnych przyszłych podpuch/roszczeń, że ktoś dopuścił się plagiatu na moim dziele/moich pomysłach
i zachęcam do inspirowania się.
Gdy komuś inspirowanie się w jego mniemaniu/szerszym mniemaniu wyjdzie, danie w dziele znaku, czym się zainspirowała z przywołaniem mojego rzadkiego imienia i nazwiska, mile widziane, aczkolwiek niekonieczne - do uznania obyczajom Inspirującego się.

Marat Dakunin,

prezent wiosenno - wielkanocny
Rzeszów, 28.III.2017

28 marca 2017, 08:20:26
29 marca 2017, 15:23:21
serduszko: Ukończone 2005, zważ.
Tak naprawdę nie jest to gruba pozycja, więc może spróbujesz nad przyglądanie: nawet przeczytać? Byłoby mi bardzo super,a gdybyś wtedy jeszcze zdecydował się z lektury zdać releksji kilka to bym się pewnie nawet zsusiał (ale w pampa)

pozdrawiam
Marat

01 kwietnia 2017, 09:11:44
Czytam. Takie teksty czytam pięć razy (rada prof. Wrzoska). Odpowiem, jak dotrze do mnie o co ci chodzi.

08 kwietnia 2017, 21:20:09
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się