Grupy >> Sława Wielkiej Polsce >> Forum >> Święto Niepodległości
Autor Wypowiedź
[wpis usunięty przez założyciela grupy]
07 listopada 2017, 15:17:42
07 listopada 2017, 15:41:09
07 listopada 2017, 16:32:45
ech, teraz to już nie to samo. Marsze Niepodległości za poprzedniej ekipy rządowej to była frajda niebywała, porównywalna tylko do meczów podwyższonego ryzyka,gdy na boisku spotykają się drużyny dwóch zwaśnionych ekip kibicowskich. Cracovia vs Wisła, czy coś w ten deseń. dzisiaj udział w marszu jest bezzasadny. żadnej policyjnej prowokacji, żadnej ustawki któregoś z resortów siłowych. mecz przyjaźni. nuda, brak emocji.

07 listopada 2017, 21:19:19
08 listopada 2017, 13:49:25
nie bardzo jest przeciwko komu protestować.

08 listopada 2017, 15:10:47
Jest przeciwko czemu: przeciw gender, przeciw islamowi, wtrącaniu się Timmermansa w wewnętrzne sprawy Polski, bezkarności sądów, burzeniu kościołów w Europie, przekrętów, takich jak w przypadku prezydent HGW czy Adamowicza, polskojęzycznym proniemieckim mediom. Ale chodzi głównie o manifestację Polskiej Dumy Narodowej, Szacunku dla Bohaterów, chwalebnej Historii, wartości rodzinnych i naszego Katolicyzmu.

08 listopada 2017, 15:46:59
Marsz Niepodległości spotykał się z licznymi prowokacjami poprzedniej ekipy. Chodziło o to, żeby podburzyć do rozruchów, różnymi mało zmyślnymi prowokacjami, w tym celu by całe wydarzenie prezentować negatywnie w mass mediach. Obecna władza świętuje razem z uczestnikami marszu, poniekąd. Ludzie są spokojni i nic złego się nie dzieje.

08 listopada 2017, 15:55:54
Jest tak w istocie, ale sa pewne niuanse. Rok temu np. na dzień przed Świętem Niepodległości na trasie Marszu pojawiły dziwne prace drogowe, takie że w wielu miejscach usypane były kupki kostek brukowych. Wyglądało to na sabotaż władz miasta. Do tego ratusz ochoczo przyznał kodziarstwu i esbecji prawo do kontrmanifestacji w wielu miejscach na trasie Marszu. Hołota esbecko-lewacka jest obecnie bardzo niebezpieczna i zdolna do brutalnych zachowań. Na szczęście ze strony Patriotów ktoś wpadł na pomysł odizolować sbecję taką czarną folią rozciągniętą na słupach i drzewach ala tymczasowy płot.

Zatem jest dynamika i nie ma opanowanej sytuacji. Taka lewacka kurwa może bez skrupułów rzucić koktailem czy racą w patriotyczny tłum pełen kobiet, dzieci i starszych osób. Bo oni nie szanują niczego.

Do tego w miastach, gdzie prezydentami są lemingi, wspiera się, zaprasza i zachęca lgbt i antifę, uznaną w USA za organizację terrorystyczną, zaś atakuje i znieważa kibiców.

08 listopada 2017, 16:10:52
trzeba patrzeć na pozytywną stronę. te tałatajstwo zostało odsunięte od rządzenia. ich podrygi są tak nieudolne, że wręcz karykaturalne. (vide pucz na Wiejskiej) obecnie trwa coś na podobieństwo festiwalu Solidarności. niech trwa jak najdłużej. należy się cieszyć.

08 listopada 2017, 19:46:18
Trzeba docenić, to co jest i ten pochód też temu służy. Jest to przede wszystkim święto radosne.

08 listopada 2017, 21:50:57
Fakt, radosne, a nie to, co się wydarzyło 11 listopada 2011 roku :]

https://www.youtube.com/watch?v=Zx081lOg5Ko

:-)

09 listopada 2017, 14:20:12
Fakt, radosne, a nie to, co się wydarzyło 11 listopada 2011 roku :]

https://www.youtube.com/watch?v=Zx081lOg5Ko

:-)

09 listopada 2017, 14:20:13
10 listopada 2017, 12:10:37
a więc ty również stoisz tam, gdzie wcześniej stało ZOMO.

11 listopada 2017, 19:06:32
11 listopada 2017, 23:56:11
wyrzucam cię z organizacji. nie masz już prawa wypowiadać się pod szyldem piastowskiego orła.

12 listopada 2017, 10:00:26
13 listopada 2017, 11:25:19
spora część użytkowników portalu wolałaby zapewne świętować na ulicach Brukseli awans drużyny z Maroko na przyszłoroczny Mundial, wyrażając w ten sposób również radość z kulturowego ubogacenia. spontaniczne uroczystości odbywały się niemalże równolegle z Marszem Niepodległości i były szeroko relacjonowane przez wszystkie media.

13 listopada 2017, 12:21:31
Jeśli liczył się będzie mój skromny głos, jestem dumna, że mieszkam po prawej stronie.
Marsz był także moim pulsem.

13 listopada 2017, 16:23:18
a, to bardzo cieszy. eleganckie kobiety są szczególnie mile widziane.

14 listopada 2017, 09:28:35
legutko już od dłuższego czasu to jest w ogóle mój idol
którego nigdy nie miałam :P

https://www.youtube.com/watch?v=BMoKFRQiKec&feature=youtu.be

15 listopada 2017, 18:39:38
cała ta sprawa jest tak żenująca, że żal komentować. co więcej, mam nieodparte wrażenie, że ilekroć zwolennik partii rządzącej ściera się ze zwolennikiem totalnej opozycji, gdzieś na Long Islands, w niedostępnej willi niejaki Srulek porozumiewawczo mruga do inszego Mordechaja, ocierając kciuk o palec wskazujący i komentuje bezbłędną polszczyzną. - " To się mnie opłaca."

martwi mnie bardziej inny fragment twojej wypowiedzi. zawsze byłem przekonany, że to ja, jestem twoim idolem. :)

15 listopada 2017, 19:04:11
Te lewackie rezolucje PE to woda na młyn PiS. Ostatni sondaż dał im 45%. Teraz można się spodziewać 50%. Taka cecha narodowa

15 listopada 2017, 19:30:33
Europosłowie Legutko, Syriusz W, Tarczyński w UE, to jeszcze za mało wobec betonowych głów lewackich. Polityka nigdy nie odpowiadała cechom obiektywnym, jednak tak dalekiej defraudacji dyplomatycznej nie można się było spodziewać. Świat sprowadzony do modeli ONI - MY, jest jednak modelem płaskiej ziemi.

15 listopada 2017, 21:18:08
są też i inni, spoza wiadomej listy płac

https://www.facebook.com/DziennikNarodowy/videos/1744755418882481/

borowik, owszem, zaplusowałeś, niepoddawaniem się temu krematorium kłamstw, no ale daleka droga jeszcze przed tobą

do parlamentu europejskiego
:)

16 listopada 2017, 07:41:54
kiedy jakoś w czerwcu 2015, chroniąc sobie dupy i wiążąc ręce, w porozumieniu z "apolitycznym" prezesem TK, obecna TOTALNA OPOZYCJA, łamiąc konstytucję, uchwałą większościową, skróciła kadencję kilku sędziom, aby, w przededniu klęski wyborczej, wybrać pięciu swoich sędziów „do przodu” (dwóch z nich wybrano już po wyborach, a przed zaprzysiężeniem parlamentu) nikt jakoś nie przebąknął nawet w PE, że naruszona została praworządność, dopiero jak PiS, po objęciu władzy, uchwałą większościową, tamtą uchwałę anulował w całości, to jest wielkie larum

16 listopada 2017, 07:56:00
to prawda

16 listopada 2017, 08:15:01
16 listopada 2017, 08:22:28
w istocie, mowo. mądrze rzeczesz. jeśli chcieć rzetelnie opisać sytuację, w tym i mój skromny udział, warto przywołać słowa poety.

"Jam jest posąg człowieka, na posągu świata."

(i dalej tamże)

"Nie - myśli wielkiéj trzeba z ziemi, lub z błękitu.

Spojrzałem ze skały szczytu,

Duch rycerza powstał z lodów...

Winkelried dzidy wrogów zebrał i w pierś włożył,

Ludy! Winkelried ożył!

Polska Winkelriedem narodów!

Poświęci się, choć padnie jak dawniéj! jak nieraz!

Nieście mię, chmury! nieście, wiatry! nieście, ptacy!"

16 listopada 2017, 11:19:02
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się