Grupy >> Sława Wielkiej Polsce >> Forum >> idziemy po was
Autor Wypowiedź
30 września 2017, 20:14:39
30 września 2017, 22:13:03
ciebie to chyba końmi trzeba będzie odciągać od liternetu. jaki by wątek nie otworzyć, wszędzie ty. a zapowiadałeś niedawno, że udajesz się do Białowieży, przykuć łańcuchami do jakiegoś sędziwego dębu. nic z wyjazdu nie wyszło? świeże powietrze i brak zasięgu dobrze ci zrobi. szczerze ci radzę. rzuć to wszystko i jedź w Bieszczady.

01 października 2017, 08:23:00
Musiałeś mnie z kimś pomylić.

01 października 2017, 10:24:38
możliwe. wszyscy jesteście jednakowi.

01 października 2017, 10:27:04
Jednakowe to są opóźnienia pociągów PKP. Nawet Pendolino się spóźnia. Wszystko przez przesiadki. Jeśli jeden pociąg ma opóźnienie, pozostałe czekają. Współzależność w której wszyscy cierpią.

01 października 2017, 10:42:53
pracujesz na kolei? robisz za zawiadowcę?

01 października 2017, 13:09:32
Nie. Pracuję w branży komputerowej. A Ty?

01 października 2017, 14:36:48
Grzybów szukam. Specjalizuję się w rydzach i prawdziwkach. Jak mawiają w Meklemburgii. Es gibt die Pilze zu sammeln und es gibt die Pilze suchen.

01 października 2017, 16:45:39
a propos, możesz polecić jakiś łatwy w użytkowaniu, darmowy program do obróbki filmów? kiedyś był edytor na YT, ale usunęli.

01 października 2017, 16:49:09
VLMC lub OpenShot

01 października 2017, 18:30:15
(Zawsze też możesz wykorzystać wersję trial komercyjnego programu, np. Adobe Premiere)

01 października 2017, 19:02:07
Zbieranie grzybów to sezonowe zajęcie. Czym się trudnisz, gdy nie rosną grzyby? Jesteś na emeryturze?

01 października 2017, 19:07:35
dorabiam jako trener fitnessu. jak mawiają w Badeni- Wirtembergii.
Wenn man der Mann des Erfolgs sein will, muss man zuerst wie der Mann des Erfolgs aussehen.

01 października 2017, 19:29:09
Czemu wyjechałeś? Za sukcesem? Czy nie lepsze są dobra zajawka, flow i szczęście?

01 października 2017, 22:49:47
wyciągasz błędne wnioski. posiłkuję się językiem niemieckim, nie dlatego, że mieszkam w kraju niemieckojęzycznym, lecz dlatego, że spodobał mi się ostatnio i staram się go, w miarę możliwości, częściej używać. Deutsch ist die Sprache der Dichter und Denker.

odbiegliśmy jednak znacznie od tematu wątku. tytuł to groźba wypowiedziana przed kilku laty przez byłego ministra sprawiedliwości, skierowana do patriotycznych środowisk kibicowskich. tenże polityk, zasłynął prowokacją wymierzoną przeciwko uczestnikom jednego z Marszów Niepodległości, gdyż jak się później okazało, stał za podpaleniem budki strażnika przed ambasadą rosyjską w Warszawie. odpowiedzialność została zrzucona na manifestantów. tenże polityk skompromitował się swoimi wypowiedziami, po ujawnienie nagrań z restauracji "U Sowy" w których to kwestionuje faktyczne istnienie państwa polskiego. jego już nie ma. sam wyrzucił się poza nawias sfery publicznej. link, który podałem pokazuje ciągle rosnącą przewagę poparcia ugrupowań, postrzeganych jako patriotycznych. festiwal zachłyśnięcia się w Polsce neomarksizmem dobiega końca. ludzie zaczynają budzić się z otępienia. przewrotnie skorzystałem ze słów byłego dygnitarza. także dlatego, że w odróżnieniu od niego nie grożę użyciem przemocy. szeregi lewactwa topnieją, bo dotąd zwiedzeni, zaczynają przeglądać na oczy. co cieszy oczywiście.

liternet był swego czasu drobnym elementem forpoczty komunistycznej rewolucji kulturowej. dziś znajduje się w fazie schyłkowej. nic go już nie uratuje. oczywiście głównym, namacalnym powodem jest nieskrępowana aktywność psychopatów internetowych, zwanych trollami. lwia część, co bardziej utalentowanych autorów odeszła. jest jednak inny, mniej dostrzegalny, lecz chyba równie istotny powód. wysycha paliwo ideologiczne. co dotyczy właściwie całego środowiska poetyckiego, czy niby-poetyckiego. ma to swój urok. atmosfera przypomina nastrój kurortu po sezonie. zima nadchodzi nieubłaganie.

nie kontynuujmy jednak tej dyskusji. to był wątek niedzielny, nie na poniedziałek.

02 października 2017, 00:53:05
Dobrze, że wyjaśniłeś tytuł wątku. Stracił swoje groźne brzmienie. Może Niemiecki pozwala precyzyjniej myśleć? Ja do jego nauki się nie przykładałem. No ale, żadna nauka nie idzie w las, więc gdy byłem w ubiegłym roku w Gorlitz, łatwiej mi było poruszać się po mieście - z tymi kilkoma słowami, które znam. Polityka? Dla mnie wszyscy politycy to aktorzy. Liternet? Ciągle wieszczy się koniec świata; mniej-więcej co dwa lata. Powodzenia w edycji video.

02 października 2017, 10:11:21
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się