Grupy >> Małpi gaj >> Forum >> Pułka!!!
Autor Wypowiedź
Gdybyś wydał te swoje felietony (no powiedzmy) z Haartu ( wzorem Pilcha - a co!) w formie zwartej, czyli knigi z solidnymi okladkami, co to stoją, i nijak sie zgiac nie daja, to kupilabym te wartosc dodana nawet za 54 zlocisze:) ahoj!

21 lipca 2011, 14:37:05
ja też bm kupiła, więc może jakaś subskrypcja na zachętę dla wydawcy?

21 lipca 2011, 14:38:33
kurcze no, na fb sa odcinki, i choc ten ostatni jest wiecej jakims komiksem, niz opowiescia, jest w tym jakies opium...

w podpisie
masa!

21 lipca 2011, 14:51:01
p.s
dla wielbicieli koniksow, ktorzy mi zaraz zarzuca, ze w obrazkach jest powiesc i prze - powioesc/ mega - opowiesc, i wszystko to, czego nie umiem zobaczyc, oswiadczam - nie znosze komiksow! i juz!

21 lipca 2011, 14:56:39
Olu, ale to je pierwszy spróbowałem włączyć formę komiksu do poezji. Ja pierwszy! Patrz "Mój komiksowy ojciec"

21 lipca 2011, 16:06:25
Podpisuję się pod gwarancją zakupu. Może nie 54, ale za 33 bym wziął, bo są fpytkę. O ile! Będzie osobna notka objaśniająca tajniki korutu/koruta xD

21 lipca 2011, 16:45:16
21 lipca 2011, 17:47:46
A nie szkoda przestrzeni publicznej na pisanie takich głupotniczek?

21 lipca 2011, 18:40:39
@ALX Tak! Najlepiej spalmy pamiętniki wszystkich artystów, żeby zrobić miejsce większej ilości tabloidów.
Mnie się pisanie Pułki podoba - jest bezpretensjonalne - a poza tym propaguje czytelnictwo. Autor czyta bardzo wiele i podaje sporo interesujących tytułów.

Natomiast jeżeli chodzi o przestrzeń - wydaje mi się, że strony ha!artu, która nie jest przecież nawet opłacana z kieszeni podatników, nie sposób wciągnąć w zakres przestrzeni publicznej.

22 lipca 2011, 10:43:51
Pisanie Pułki jest dosyć bezrefleksyjne. Mnie wymienianie dużej liczby tytułów bez wskazania, jak przeczytanie danej książki udoskonaliło czytelnika jest raczej antyreklamą, bo wskazuje, że takiej pozycji nie warto czytać, bo nie prowadzi do udoskonalenia.

22 lipca 2011, 11:13:19
Ej, no bardzo mi miło; dziękóweczka serdeczna. Zbierze się materiału to zrobimy "Dziennik 2011" i poprosimy Tyrmanda o blurba.

22 lipca 2011, 17:54:43
@Alx - ROTFL, pisanie jak jakaś książka go ,,udoskonaliła" narażałoby autora na posądzenia o zarozumiałość. Nie wiem, jak byś to widział - ,,Przeczytałem ,,Kosmos" Gombrowicza - od dzisiaj postanowiłem poświęcić swoje życie wieszaniu i bergowaniu" ;P?.

Poza tym nie uważam, żeby rolą książek było doskonalenie czytelników - doskonalić Cię mają Twoje własne przemyślenia na temat literatury. Nieważne, jaka ona jest - przy czym ja Pułkę (@pUŁKA:sorry, że tak trzecioosobowo ;P)cenię dlatego właśnie, że nie sypie pseudointelektualnymi interpretacjami świata. Mnie zajebiście jara fakt, że on pisze ,,przed obiadem przeczytałem to - przy kolacji to". Mnie podnieca fakt, że on (@pUŁKA) - po prostu dużo czyta i już.

@Pułka - W nagrodę proszę o notkę na temat KORUTU/A ;P

23 lipca 2011, 01:47:51
Właśnie wypuściłem psy gończe za artykułem o korucie, który napisałem kilkanaście miesięcy temu, jak się znajdzie to zamieszczę.

23 lipca 2011, 12:45:28
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się