Grupy >> Liternet dzieciom >> Forum >> Ważniejsze niż wojna polityczna
Autor Wypowiedź
19 grudnia 2017, 07:03:30
To też oczywiście polityka. W najczystszej postaci!

Byłem szczepiony na wszystko, co się da, mam arytmię od urodzenia, byłem bardzo chorowitym dzieckiem (czasami 12 razy w roku), przebiegłem so far 3 maratony, 15 półmaratonów i kilkanaście biegów survivalowych. W przyszłym roku planuję połówkę IM 70.3. Na temat szczepień nie mam zdania, kompletnie się na tym nie znam. Bardzo w niewielkim stopniu ufam medycynie, ale też w niewielkim stopniu ufam doktrynom próbującym oddzielić naukę od religii.

19 grudnia 2017, 12:45:26
Za Wikipedia:

Jerzy Zięba (ur. 1956) – polski przedsiębiorca uprawiający działalność pseudonaukową, naturo- i hipnoterapeuta, publicysta, działacz społeczny i youtuber. Propagator medycyny niekonwencjonalnej. Autor bestsellerowej, pseudonaukowej książki Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie. Poglądy przedstawione w książkach i wypowiedziach są w większości niezgodne z aktualnym stanem wiedzy naukowej (patrz: Poglądy a wiedza naukowa) i krytykowane przez środowisko akademickie (patrz: Krytyka przez środowisko akademickie).

Proszę nie żartować i nie trollować. Przedsiębiorcy widzę, że wyrastają na filozofów XXI wieku.

19 grudnia 2017, 12:57:39
Lekarz zabronił mi kategorycznie biegać, stwierdzając bigeminię komorową, to w myślach odparłem: "pierdol się biały fartuchu"!

Już raz musiałem zrezygnować ze sportu, przez panów w białych fartuchach, jak zasłabłem na meczu Mieszka Gniezno (zostałem zauważony jako dobry player, kiedy zdobyłem koronę króla strzelców mistrzostw powiatu gnieźnieńskiego i zaproszony na treningi). Zjebali mi karierę. Rivaldo dowiedział się o arytmii dopiero w wieku 32 lat.

19 grudnia 2017, 13:12:04
dużo oglądam niezależnej telewizji Janusza Zagórskiego i szczerze polecam. dwukrotnie byłem na zlocie pod Ślężą organizowanym przez to środowisko. nie będę analizował wiarygodności poszczególnych zagadnień poruszanych w NTV. każdy powinien weryfikować informacje we własnym zakresie. NTV jest dla mnie również źródłem rozrywki i inspiracji.

19 grudnia 2017, 13:33:02
Witam dyskutantów.

Fajno, że są jakieś bratnie dusze. Widać, kto pisze do Wikipedii. Pseudonaukowa? Każda informacja zawarta w książce i wypowiedziach Pana Zięby jest oparta na badaniach naukowych, które są podane w bibliografii.

Panie über borkoś też należałam do tych chorowitych, dopóki sama nie poszłam po rozum do głowy. Arytmia nie jest nieuleczalna. Proponuję, pomimo dyskredytacji, przeczytać książki Pana Zięby. Wiele materiałów popierających słuszność jej treści jest dostępnych na Internecie, tyle że po angielsku.

Panie Borowik C. audycje P. Zagórskiego są niezwykłe. Wynajduje bardzo ciekawych ludzi i potrafi z nimi interesująco rozmawiać. Polecam każdemu, ale teraz rozgrywa się test na świadomość Polaków. To nie zabawa w poglądy.

19 grudnia 2017, 16:29:24
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

19 grudnia 2017, 22:13:04
Ale wiecie, że te wszystkie historie kończą się nagłym wyciągnięciem czegoś kolorowego i zaproponowaniem 10 darmowych dodatków?

22 grudnia 2017, 09:21:25
sojusz lewactwa i pislamizmu przeciw ezoterycznej freakownii
hmm .., a więc istnieje jednak płaszczyzna porozumienia

22 grudnia 2017, 16:42:54
Premier kładzie duży nacisk na służbę zdrowia.

https://www.youtube.com/watch?v=VR37YVBQT-k

23 grudnia 2017, 01:59:01
23 grudnia 2017, 01:59:38
24 grudnia 2017, 08:31:33
Kochana Rodzino Liternetu.

Spokojnych ŚWIĄT, zdrowia i zdrowego rozsądku, bo bez zdrowej żywności, trudno o rozsądek, a bez rozsądnej bazy łatwo stracić wątek.

Dziękuję za linki

24 grudnia 2017, 19:02:49
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się