Grupy >> LITERATURA I MUZYKA >> Forum >> Ambitna francuska piosenka :)
Autor Wypowiedź
Zostawiam ją po moich lekcjach francuskiego. Nauczyłam się ją spiewać w całości, jest prześliczna z tekstu.

https://www.youtube.com/watch?v=V6gjzNm6dA0

12 marca 2019, 20:22:16
nareszcie coś ładnego, chociaż nie znam słów.

12 marca 2019, 21:12:16
J'avoue j'en ai bavé pas vous mon amour Przyznaję, że cierpiałem, a ty, moje kochanie, moja miłości
Avant d'avoir eu vent de vous mon amour Zanim miałem pociąg do pani, moja miłości.
Ne vous déplaise, en dansant la Javanaise Czy pani się to podoba, czy nie, tańcząc la Javanaise
Nous nous aimions, le temps d'une chanson Kochaliśmy się przez tą jedną piosenkę.
À votre avis qu'avons-nous vu de l'amour? Pani zdaniem, co widzieliśmy w tej miłości?
De vous à moi vous m'avez eu mon amour Od ciebie do mnie, pani mnie miała, moja miłości
Ne vous déplaise, en dansant la Javanaise. Czy pani się to podoba, czy nie, tańcząc la Javanaise
Nous nous aimions, le temps d'une chanson. Kochaliśmy się przez tą jedną piosenkę.
Hélas avril en vain me voue à l'amour. Niestety, kwiecień, na próżno oddałem się tej miłości.
J'avais envie de voir en vous cet amour Chciałem zobaczyć w pani tą miłość.
Ne vous déplaise, en dansant la Javanaise. Czy pani się to podoba, czy nie, tańcząc la Javanaise
Nous nous aimions, le temps d'une chanson. Kochaliśmy się przez tą jedną piosenkę.
La vie ne vaut d'être vécue sans amour. Życie nic nie jest warte bez miłości.
Mais c'est vous qui l'avez voulu mon amour. Ale to pani pierwsza chciała tej miłości.
Nous nous aimions, le temps d'une chanson Kochaliśmy się przez tą jedną piosenkę.

12 marca 2019, 21:33:24
Głupkowata ta valeria

12 marca 2019, 21:48:12
co chcesz ode mnie? ja tak czuję:)

12 marca 2019, 21:55:02
piękna interpretacja, bo słyszę wszystkie głoski do wymowy :) https://www.youtube.com/watch?v=RpQ8JGfEPDI

12 marca 2019, 22:02:27
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się