Grupy >> LITERATURA I MUZYKA >> Forum >> PROJEKT I PŁYTA
Autor Wypowiedź
Witajcie moi drodzy przyjaciele, znajomi... (wrogowie również). Rozpocząłem wraz z zespołem projekt crowdfundingowy na polakpotrafi.pl i zbieramy na płytę,która będzie koncept-albumem zatytułowanym ŻYCIE SEKSUALNE PRZEDMIOTÓW. Szczegóły poniżej. Proszęo zapoznanie się z ofertą aby udało się wypuścić dla was zaskakujący album muzyczny z dobrymi poetyckimi tekstami.To będzie dobry album. Klikajcie poniżej i zapraszamy do wsparcia :-)
Pozdrawiam

https://polakpotrafi.pl/projekt/plyta-zespolu-antybiotyka

02 lutego 2018, 15:07:35
Jeżeli są dobre teksty, to proponuję zmienić tytuł, bo jest w/g mnie mało zachęcający.

02 lutego 2018, 16:27:24
Taka lewicowa przekora w tym tytule.

02 lutego 2018, 17:51:08
Tytuł jest wg bardzo wielu ludzi ciekawy, a co do "lewicowości" jakiejś, to nie mam pojęcia o czym mowa.
Beatrix, co proponujesz?

02 lutego 2018, 22:29:42
Oj, bobek, na żebractwo ci zeszło? Teksty dobre być nie mogą, bo są twoje, więc mierne.
Chętnie jednak zasponsoruję, bom bogaty i łaskawy.

02 lutego 2018, 22:43:34
Czyżby klamka nie zapadła? Czyżby faktycznie, zdanie osoby 'z poza kręgu' miałoby coś zmienić? W swojej naiwności mogę coś zaproponować, bo chciałabym, abyś wypływał wyżej. Widzę w TOBIE potencjał. Od zapoznania się z Twoją twórczością, czego nie kryłam.

03 lutego 2018, 02:29:34
tytuł rzeczywiście pretensjonalny, oby zawartość muzyczna na lepszym poziomie

03 lutego 2018, 09:34:15
Darujmy sobie jałowe dyskusje. W radio tego nie ma i jeśli nikt nie podejmie wysiłku aby w ogóle coś innego się ruszyło na szerszą skalę, to dyskusje tego typu niczego na pewno nie zmienią.
Jeż, przestań trollować, działaj jak chcesz. To będzie koncept-album. Jeśli ktoś nie chce pomóc, prosiłbym nie rozpoczynać dyskusji z pozycji "krytycznej arystokracji" tylko popatrzeć realnie lub zaproponować coś konstruktywnego.
Jeżeli są pytania co do samej koncepcji i treści albumu, proszę pytać.

03 lutego 2018, 11:13:10
Nie trolluję, lecz wyrażam się krytycznie o twoich tekstach, co jest zgodne z ideą tego portalu. Dodam, że nie najlepiej się przezentujesz z tą nieświeżą ścierką, którą spowiłeś swe wklęsłe czoło.
Ponieważ jednak użyłeś rzadko spotykanej w liternecie formuły "prosiłbym" - obiecuję zaprzestać uwag.
Moja deklaracja sponsoringu jest jak najbardziej poważna. O jaką sumę chodziłoby? Wiem- im więcej tym lepiej; ale w praktyce, jakiego rzędu kwoty wpłacają zwykle darczyńcy na tego typu projekty?

03 lutego 2018, 11:29:38
Jeż, ludzie wpłacają różnie. Reagują na na nagrody często. Jesteśmy słabo znani, więc nie liczymy na to, że ktoś nas zasponsoruje w całości z dobrego serca. Ludzie raczej kierują się interesem, a przynajmniej jakąś ideą wzajemności. Jeśli sponsor miałby firmę, można umieścić logo na płycie i podziękowania przy wiekszej kwocie. Ale zdobycie zaufania to osobna sprawa, tak jak zgoda na umieszczenie loga jakichś zakładów mięsnych w Komornikach koło Szkorbutowa i chodzenie logiem na koszulkach

03 lutego 2018, 17:49:10
Są nagrody za wpłaty. Wszystko jest pod linkiem. Wystarczy kliknąć.
Nic na siłę. Wszystko dla chętnych.
Pozdrawiam

03 lutego 2018, 17:51:12
Walentynka jest najlepsza ! Ja kiedyś wydałam swoją EP-ke w nakładzie 100 sztuk prawie za darmo, tylko koszt CD i pudełek. Okładkę sama zaprojektowałam i zrobiłam. Znajomi się cieszyli , a resztę rozdałam w metrze :) A Ty Krzysiu zgłoś się do Urzędu Miasta w Twojej miejscowości i spytaj o stypendium dla artystów, mają tam środki (zwłaszcza w styczniu -początek roku)

03 lutego 2018, 19:29:15
akurat lubię tą stronę, jeżeli ktoś ma pomysły i brakuje środków:) https://www.kickstarter.com i podobne są nagrody za wsparcie i większe, nawet udziały:)

07 lutego 2018, 21:45:49
powodzenia Krzysiu!

14 lutego 2018, 13:12:42

oby się udało!!!!

05 marca 2018, 19:36:36
Brawo Krzysiu :) zbiórka się udała w ostatniej chwili !!! Pewnie Jarocki wpłacił tak jak pisał :) Jestem zadowolona, że wreszcie płytę wydasz, bo Ci się należy za wkład w polską muzykę rozrywkową ! Podaję link do zbiórki

https://polakpotrafi.pl/projekt/plyta-zespolu-antybiotyka

15 marca 2018, 20:21:30
Jarocki coś wpłacił? Wiem kto wpłacił. Jarocki raczej by nie wpłacił. Bałby się podać mail.
To nieważne zresztą. Wielu ludzi czeka na płytę. Wszyscy, którzy wpłacili i chcieli otrzymać płytę, otrzymają mam nadzieję już w czerwcu. Płyt do wysłania będzie 20. Reszta nagród oczywiście też i będą one wcześniej wysłane. Teraz dużo ciężkiej pracy nas czeka.
Lista utworów gotowa, będzie ich dwanaście. Odbyła się mocna selekcja utworów pod względem muzycznym i tekstowym - nie ma żadnej lipy muzycznej, przaśno-wulgarnych tekstów (prócz jakiegoś emocjonalnego akcentu, chyba jedno słowo, uzasadnione).
Podchodzimy do sprawy poważnie, zostawimy coś wartościowego, coś, czego będzie można posłuchać bez żenady za 20 czy 30 lat również. W to przynajmniej wierzę.

16 marca 2018, 08:01:57
Ludwigu!

Twoja Aleja gwiazd mnie absolutnie urzekła!

KM

16 marca 2018, 15:37:02
Krzysiu a zdradź tajemnice ile wpłacił ten najlepszy ? bo śledziłam zbiórkę i wtedy było 3 tysiące, a tu nagle tyle kasy :) Masz takie wiadomości ? Zagrasz prywatny koncert ?

16 marca 2018, 22:22:04
Ja, jako jeż przezorny, dokładnie zbadałem sprawę, zanim zdecydowałem, czy zaangażować kapitał.
Podobno tego rodzaju zagrywki to klasyka:
potrzebuje się, powiedzmy, 10000zł na wydanie płyty. Dysponuje się tymi pieniędzmi - ale co stoi na przeszkodzie, by ugrać nieco więcej? Słada się "projekt" na polakpotrafi deklarując potrzebę 8000. Naiwni wpłacają 2800 w odruchu szlachetnej solidarności z twórcą, w ciągu kilku dni po pojawieniu się "projektu". Przez parę tyg. - stagnacja, "projekt" zdaje się upadać. Na 24 godz. przed datą końcową wpłaca się brakujące środki. Ma się na wydanie płyty nie 10000, lecz 12800zł. Sprytne. Ale jeż w to nie wchodzi.

16 marca 2018, 23:39:49
Janie:) widzę, że zacząłeś pisać science fiction :))

17 marca 2018, 07:16:37
Raczej czysty, balzakowski realizm.

17 marca 2018, 07:34:59
ale tylko, jak sam napisałeś - podobno.

pozdrawiam:)

17 marca 2018, 07:40:13
Ależ naturalnie: PODOBNO.
pozdrawiam.

17 marca 2018, 08:11:51
to było oczywiste od początku. i nie ma w tym nic niestosownego. w zbiórkach tego typu organizator powinien zabezpieczyć się na wypadek, w którym nie zostanie zebrana docelowa kwota. w przeciwnym razie pieniądze zostałyby zwrócone do darczyńców. skorzystałaby tylko strona udostępniająca możliwość przeprowadzenia aukcji. niezależnie od tego, ile pieniędzy wpłynęło od donatorów, na pewno przydadzą się. pokryją część kosztów.

17 marca 2018, 16:16:54
aukcji = zbiórki

17 marca 2018, 16:18:10
Here ---- http://quality-papers.com you can find free essays

30 marca 2018, 13:15:51
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się