Grupy >> kto chce Coco, depta w czoko >> Forum >> czokoladowa lista przebojów
Autor Wypowiedź
król lukru -

„Chamskie ataki są zabronione przez regulamin tego portalu.
Mimo to administracja portalu nie przestrzega regulaminu, który tu zamieściła.Prawdopodobnie administracja ma użytkowników w dupie. Dlatego portal liternet to coraz większy śmietnik.
Trollów Jarockiego i Coco wyrzucono z nieszuflady. Tutaj nikt ich nie rusza. Trolle niszczą portal. Było tu kiedyś wielu dobrych autorów. Wszyscy się wynieśli. Zostali nieliczni. Podobnie jest na nieszufladzie. A rynsztoka już dawno nie ma.”

borowik ceglastopory -

„to musi być jakiś starszy, samotny mężczyzna. stworzonej przez niego kreacji, jaką jest Koko Luksja, brakuje choćby odrobiny kobiecości, powabu. oczywiście jest to ktoś o osobowości psychotycznej. egocentryczna natura, jedna z charakterystycznych cech każdego psychopaty, nakazuje mu robić wokół siebie zamieszanie. czym większe zainteresowanie, tym większą radość mu to sprawia. nie przesadzałbym jednak z doszukiwaniem się u "Koko Luksa", szczególnej inteligencji. nie tylko, jest prymitywny, jak słusznie zauważył przedmówca, jest też mało rozgarnięty. inteligencja, jak również wszystkie inne pozytywne cechy szeroko pojmowanej umysłowości, jak mądrość, wiedza, wykształcenie, doświadczenie łagodziłyby reakcje psychotyczne. Koko Luks nie jest zdolny do autorefleksji, nie tylko ze względu na braki empatyczne, ale także ze względu na braki umysłowe. zwróćmy też uwagę, że działalność Koko Luksa ogranicza się do internetu. wiele wskazuje na to, że w prawdziwym życiu Koko Luks nic nie potrafi wiele osiągnąć. obserwując przez ostatnie lata niezmienność w sposobie funkcjonowania Koko Luksa na liternecie, można się domyślić, że ten brak rozwoju charakteryzuje również jego życie zawodowe, osobiste itd. na takich ludzi zwykło się mówić nieudacznik, lub, nieco łagodniej, pechowiec.”

mowa trawa -

„chyba kpisz, na te twoje prostackie wypociny wspierane przez jakiegoś niedorozwiniętego jeżyka szkoda śliny, opluć ciebie się nie da, bo szkoda czasu i dumy na tę gnojówkę, którą tylko siebie, oblewasz, tak, siebie, ale ty nie wiesz, co to honor, głupia jesteś gorzej jak ustawa o podatku vat w § 13, nawet się przypierdolić z sensem nie umiesz do istoty, tylko wciąż za pomocą tego samego prymitywnego refrenu, można jedynie z politowaniem, czasem, popatrzeć, jak zżerasz własny ogon, a tu nuda panie i ciągły brak zainteresowania, masz ty jakieś życie?
bo na razie odbijasz się od ścian, pustego liternetu, żebrząc o milimetr uwagi

„drodzy państwo” (z innego wątku), do kogo ta mowa idiotko, nie zauważyłaś, że sama się tutaj onanizujesz jak pierdolnięta, sobą, produkujesz taśmowo bzdury, a niepoliczalni, mają je w dupie?”

zico -

„Płaksiwy i nudny? I że niby ty, anonimowy trollo-monollo, który nic tutaj nie wnosi (oprócz zamętu) jesteś moim przeciwieństwem? Zatem ukaż mi swój geniusz, wszak "po owocach ich poznacie".
I może jeszcze coś o mojej matce albo ewentualnych defektach wyglądu zew., tak żeby się poczuć na fulla spełnionym trollem? :):

borowik ceglastopory -

„liternet nie jest już portalem literackim. dawno przestał nim być. należy sobie to uświadomić z wszystkimi konsekwencjami wynikającymi ze zrozumienia takiego stanu rzeczy. można to pojąć, przywołując odpowiednią analogię. liternet jest jak Europa Zachodnia, którą nie powinno się już utożsamiać z centrum kultury łacińskiej. tak i ten portal przestał być platformą komunikacji autorów poezji z jej czytelnikami. Europę Zachodnią definiować należy poprzez terroryzm, będący szczególną metodą przyśpieszonej inżynierii społecznej. wraz z pojawieniem się Koko Luksa, na liternecie coraz częściej miały miejsce "incydenty" trolerskie, które prowadziły do odejść licznych autorów. brak zdecydowanej reakcji, szczególnie administracji, spowodowały, że sporadyczne akty trollingu, przerodziły się w regularną partyzantkę, by ostatecznie, dzięki cierpliwej, metodycznej eliminacji niepokornych, trole przejęły całkowita kontrolę nad portalem. i taki sam los czeka Europę Zachodnię, która wkrótce przejęta zostanie przez zwolenników radykalnego islamu.

ostatecznie na portalu zostaną tylko same pacynki Koko Luksa i garstka tych, pozbawionych godności, którzy gotowi będą lizać cholewy trolerskie, przygniatające ich facjaty do podłoża.

Dlaczego Koko Luksowi udało się zniszczyć liternet? I tu również warto odwołać się do wcześniej przywołanej analogii z islamskimi osadnikami. Cywilizacja prymitywna wypiera cywilizację o ustabilizowanym, wyższym poziomie kultury. Podobnie było w najbardziej pasującym do obecnych realiów przykładzie, kiedy to Cesarstwo Rzymskie upadło pod naporem najazdu plemion barbarzyńskich. Takie sytuacje miały miejsce wielokrotnie wcześniej (np. upadek Mitanii na rzecz Hetytów) i później (np. rozrost księstwa moskiewskiego kosztem Litwy.) Czego już dowodziłem w opisie psychotycznej osobowości Koko Luksa, istotnym elementem jego jestestwa jest głupota. Każdy zaatakowany przez liternetowego psychopatę użytkownik zdaje sobie sprawę na pewnym etapie, że dalsze tkwienie w takiej sytuacji jest absurdalne i podejmuje rozsądną decyzję o rezygnacji z aktywnego uczestnictwa i publikacji na witrynie.

Koko Luks, upośledzony nie tylko na poziomie empatycznym, lecz również intelektualnym, poczytuje odejścia prześladowanych za swoje zwycięstwa. Przy czym oczywiście nie umie rozdzielić życia prawdziwego od internetowego. Wszystko zlewa się w jedną całość. W tym wypadku jest to szczególnie łatwe, bo jego „real” jest równie niedorozwinięty, jak jego konstrukcja psychiczna i możliwości umysłowe. Brak satysfakcji z życia prywatnego, brak sukcesów w życiu zawodowym, przy jednoczesnym rozrośniętym ego prowadzić musi do załamań nerwowych. Koko Luks wspomaga się mechanizmami obronnymi. Niepowodzenia kompensuje agresją na internecie. Psychopatyczną potrzebę znęcania się nad drugim człowiekiem sublimuje, czyniąc to bezkarnie na liternecie.

I tak jak u Mrożka, na końcu pozostanie głupek, sam jak palec.”

serce -

Możesz całować stopy Sary i być zazdrosna, że nie potrafisz jak ona w świecie się poruszać. Tak delikatnie i ładnie. Agresywny billboardzie. Od tego zaczniemy Twoje lekcje. Mam nadzieję, że wszystkie stare, mądre trole się do mnie przyłączą w tym.

Zazdrosna kretynko, która niszczysz prawdziwą poezję. Jak śmiesz oceniać przestrzeń, której nie rozumiesz? Która kłamstwem się posługuje. Która próbuje w starym, chujowym fotoszopie, ustalić kadr? Za mała jesteś. Nic jeszcze nie umiesz. A Ty, chujowy towarzyszu, jesteś zwyczajnie chujowy. Pizdy jesteście, internet czytający. Osramy Was.

Świnie jesteście i chuje, dlatego nikt was nie szanuje. Takich jak Wy było tysiące przed śmiercią milionów. Stawiających pod mur innych. Chuj Wam w dupę. Tej energii, której pozwalacie się rządzić. A Ty Janie, masz łapkę przetrąconą, gdy Cię spotkam.

Bruno Schwarz -

"Napluj takiemu na łeb a on powie, że deszcz pada". :)

mowa trawa -

mi się wydaje koko, że tzw. „drogie państwo” jest potężnie znudzone twoją płaską, martwą i spodziewaną „osobowością”, która się przekłada, oczywiście, na sążnisty bełkot w twych (być może) zwroteczkach i musisz koniecznie znowu ukraść jakieś nowe zdjątko z internetu, żeby kogoś zainteresować, choćby instalacją, żółtych soczewek na biodrach
mowa trawa -

ups... zapomniałam,hahaha,ewentualnie, buahahaha

serce -

BUHAHAHAHAHA!!!!
BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
BUAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

13 czerwca 2017, 06:03:18
A ja lubię gorzką wedla z nadzieniem kkokosowym. Chyba nie na temat, ale tak pomyślałem na tytuł patrząc

13 czerwca 2017, 08:29:57
też lubiłem. dowiedziałem się jednak, że zachodnie koncerny (Wedel dawno nie jest już polski) na nasz rynek większość produktów dostarcza dużo gorszej jakości niż przykładowo na rynek niemiecki. zwłaszcza środki czyszczące, słodycze i kawę. od tego czasu, jeśli w ogóle kupuję czekoladę, to tylko w sklepikach sprowadzających produkty zza Odry.

13 czerwca 2017, 08:38:11
Ja jestem uzależniony od czekolady, ale jem głównie tą jedną, i gorzką z orzechami z lidla. jak się nie ma co się lubi to cóż. . .

13 czerwca 2017, 10:12:33
[wpis usunięty przez założyciela grupy]
13 czerwca 2017, 14:31:44
[wpis usunięty przez założyciela grupy]
13 czerwca 2017, 14:32:42
już pisałem kiedyś, żebyś się tu nie kręcił

13 czerwca 2017, 14:58:08
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się