Grupy >> Freedom Of Expression >> Forum >> ANIELA BIRECKA miażdży Króla Lukru !!!
Autor Wypowiedź
Trzeciego czerwca "król lukru" opublikował przekład tekstu Goethe'go, niestety zrobił to tak nieporadnie i z błędami ,że nie obyło się bez śmiechu , po prostu się zbłaźnił na całej linii , mam nadzieję że sobie nic nie zrobił z tego powodu . Fakty są takie, że , zarówno Jan Jeż Jarocki jak i Aniela Birecka zauważyli od razu podstawowe wręcz szkolne błędy w tym tłumaczeniu króla lukru co daje dużo do myślenia . Król Lukru nie spodziewał się , że Aniela Birecka jest germanistką i od razu zawinął ogon, jak się o tym dowiedział , taki król lukru liznął niemieckiego chyba na szparagach i już w główce mu się uroiło, że zna niemiecki na poziomie C1. Przytoczę komentarz mojej przyjaciółki Anieli Bireckiej by było wszystko jasne : 

""Aniela" jest germanistką, więc "Aniela" nie potrzebuje pod nikogo się podpinać. I mimo że "Aniela" Werthera Pana Goethe'go nie znosi, jednak to, co teraz zaprezentował powyższy autor, jej zdaniem, już nawet nie zero z dwoma minusami..." 

cała dyskusja tutaj : 

http://rysta-stary.liternet.pl/tekst/uciechy-mlodego-werthera 

więc miazga na całej linii , no ale cóż poradzić, ważne , że chociaż próbował ten nasz kochany lukierek

12 czerwca 2017, 19:00:24
"cała dyskusja tutaj"? Bez jaj, przecież tam nie ma żadnej dyskusji :) A najlepiej wbił się Przemo na krzywy ryj, hahaha. Przyszedł jako kolejny germanista-specjalista z translate.google.com, palnął coś i poszedł :-D. Mistrz. Tylko zespamowaliście Króla Lukru, nic poza tym.

This is madness! Madness? This is liternet!

12 czerwca 2017, 19:33:22
Nie dosyć że gruby to jeszcze ślepy , ale co ty możesz wiedzieć o sprawach istotnych, ciebie tylko interesuje cena piwa , by jak najtaniej kupić i się zachlać jak w każdy wieczór

12 czerwca 2017, 21:08:31
robicie sztuczny tłok, przecież tu się nic nie dzieje:)

12 czerwca 2017, 21:32:49
Głupkowata ta Valeria

12 czerwca 2017, 21:37:27
ja tak, ale Ty to jeszcze gorzej.

12 czerwca 2017, 21:41:41
Nie piję codziennie. Piję weekendami, czasami raz na miesiąc. Ogólnie coraz rzadziej. Kiedyś piłem bardzo dużo i ciężko. Ech. No i właśnie piwo już dawno temu przestało mi smakować. Najczęściej to wino jednak piję. Teraz przecież było mnóstwo okazji na urlopie, żeby napić się takiego dobrego wina, dobrego. We Włoszech nawet te wina z kartoników są świetne. No ale co Ty możesz o tym wiedzieć, gdy tylko przy komputerze siedzisz z citron vodka :-) hehehe

12 czerwca 2017, 21:42:00
wino to ja pije od dziecka do każdego posiłku , niestety to inna kultura picia niż we Włoszech, tam polaczki kupują w kartonach wino by się najtańszym kosztem ujebać bo nie stać ich na hotele All Inclussive i taką wizytówkę pozostawiają po sobie

Citron Vodka jest dobra , nie trzeba popijać

12 czerwca 2017, 21:56:31
Ewentualnie jakieś fake photo z Sahary mi puszczasz na bajer. Tym mnie zdenerwowałaś, że próbowałaś mnie okłamać. Myślałaś, że jakieś podchody robię do Ciebie? Że jakaś socjotechnika? Zapomnij. Sądziłem, że w rozmowie ze mną nie będziesz kłamać.

12 czerwca 2017, 21:58:12
a kim ty jesteś ? zwykły żul made in poland , do tego to zdjęcie które wrzuciłeś , beka po całości , jak można się obnażać z takim tłuszczem na ciele ? to jest chyba jakieś zboczenie i jakaś mania wielkościowa , ale ten numer nie przeszedł boś za cienki w swojej budowie i tylko śmiech na sali i beka po całości ...

12 czerwca 2017, 22:58:39
Citron Vodka! Citron Vodka!! No jebnij sobie łyka :-) Może dodasz wtedy 1000 komentarzy pod jakimś wpisem. #beka_z_Trolla

12 czerwca 2017, 23:06:29
Nie stać cię kmiotku na Tennesy , a beka to z ciebie

13 czerwca 2017, 18:23:42
a gdzie król lukru ? podwinął ogon ? haha :) wcale się nie dziwię

13 czerwca 2017, 18:49:44
Litr Tennesy kosztuje sto parę złotych. Bez przesady, żaden luksus.

13 czerwca 2017, 18:59:08
Jednak sądzę ,że dla Ciebie to luksus ... bo się pewnie opijasz piwem z biedronki co widać po twoich komentarzach pod wpływem alkoholu

13 czerwca 2017, 21:12:26
Nie bierz dziewczyno tego mefedronu. Mefa ryje banię ostro. Będziesz głupia jak Jarocki ganiający za Stankiewiczem. Nie pozwól sobie na to. Pamiętaj! Zażywasz - przegrywasz

13 czerwca 2017, 22:01:32
To już lepiej, żebyś napiła się tej swojej CITRON VODKA!!! i dodała 1000 komentarzy u kogoś. Naprawdę!

13 czerwca 2017, 22:14:27
Głupkowate to Wu.

13 czerwca 2017, 23:35:48
Ależ ten Jan zazdrosny o nią! Coco jest moja!

14 czerwca 2017, 08:46:12
Cześć widzę, że się dobrze bawicie. Spieranie się o to, kto ma większą klasę na podstawie pomieszkiwania w hotelach i picia jakichś tam alkoholi, doprawdy żenujące...
https://youtu.be/jnkWUtdP5HQ

14 czerwca 2017, 09:47:33
No co Ty mówisz Ludwigu? Czy nie wiesz, że właśnie trzeba mieszkać w tych wszystkich drogich hotelach z all inclusive, i że trzeba pić body shoty z lędźwi pięknych Meksykanek? Gdzieś Ty się podziewał chłopie, gdy my tutaj z Coco najlepszą Citron Vodkę polewamy po jej cyckach?

14 czerwca 2017, 10:14:34
Ludwig - sądziłam że wrzucisz link do najnowszego swojego utworu :)

14 czerwca 2017, 19:36:01
Piotruchu nie stać cię na all inclusive , pewnie we włoszech miałeś tylko obiadokolacje i śniadanie złożone z sałatki i jajecznicy albo naleśnika haha :)

14 czerwca 2017, 19:42:18
gdzie jest król lukru ??? zadałam pytanie !!!

14 czerwca 2017, 22:45:35
Wręcz przeciwnie moja Droga Coco. Codziennie jadałem w ciekawych miejscach. Może nie zawsze tych najdroższych, lecz na pewno eleganckich. Och, zjadłbym coś z Tobą...

15 czerwca 2017, 00:09:10
Pewnie jadłeś ze śmietników pod restauracjami , ze mną chcesz coś zjeść ? chyba twój mózg zmielony blenderem z limonką , byłaby pewnie mała porcja bo z wielkością mózgu u ciebie krucho, móżdżek jak u wróbla

15 czerwca 2017, 17:32:31
Ona ma coś w sobie, też To widzisz Piotrek?

15 czerwca 2017, 17:36:29
Nie wiem, czy Coco ma rację wdając się w dyskusje z głupkowaym Wu. Fizycznie - łój, mentalnie - flak. Zdecydowanie nieśmieszne.

15 czerwca 2017, 17:39:29
Ja mam w sobie dziś pełno energii i procentów bo jutra historyczny dzień !!!

15 czerwca 2017, 17:42:27
Jutro podam ISBN mojego tomiku haha :) oczywiście w wersji skróconej :)

15 czerwca 2017, 17:49:28
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się