Grupy >> Freedom Of Expression >> Forum >> Co porabia dziś Sara Bergman ???
Autor Wypowiedź
ROZMOWA MARATA DAKUNINA Z SARA BERGMANN 6 LAT TEMU
NA TEMAT JEJ NIBY KSIĄŻKI POD TYTUŁEM "MARY LOU"

Marat Dakunin 4 Listopada 2010 23:13:44

"Jak chce Pani uwiarygodnić swój status zagraniczny proszę poprawić błędne ISBN-y w Pani publikacjach. Są fałszywe jak Pani tekst czy prawdziwe?"

Marat Dakunin 4 Listopada 2010 23:52:37

"Proszę poprawić ISBN-y na prawidłowe albo podać link do jakiejś księgarni internetowej/strony wydawcy to ja Pani dam namiar na moje książki i moich studentów"

Marat Dakunin 5 Listopada 2010 00:57:23

"Dlaczego ISBN są niedorzeczne nie wiem : jeśli Pani zależy na ich uwiarygodnieniu proszę dać odpowiedni link. Jeśli nie - po co wrzucać tutaj fikcyjne książki?"

CAŁA DYSKUSJA tutaj :

http://lempicka.liternet.pl/tekst/szkola-w-carassone-strzepy-zaslyszanej-rozmowy-pomiedzy-nauczycielem-a-ucze
i co sądzić o tej sytuacji ? w końcu Marat Dakunin to nie jest byle kto, i ma wiele racji w tym co napisał , bo kobiecina kłamie w żywe oczy hahah :) no ale to pozostawiam wam do oceny bo nie będę pisać elaboratów na jej temat i na temat jej domniemanego kłamstewka haha :)

12 czerwca 2017, 11:18:39
dodam jeszcze słowa Marata o jednym z grafomańskich tekstów Sary Bergman ( bo tylko takie posiada na koncie ) :

"Powiem więcej, obrzydliwy przykład grafomanii, który zgrywa się na wiedzę i ma pretensje do jakichś tajemnic. Pensjonarskość, liceum aż wrzeszczy w tym tekście"

i pozamiatane Saro , wreszcie ktoś cię rozgryzł buahahah :)

12 czerwca 2017, 11:19:30
Sara Bergman jest kreacją artystyczną, podobnie jak Coco Luxy. Różnica jest jednak taka, że za nickiem Sara Bergman stoi wrażliwa, inteligentna osoba. A Troll jak to troll - istota nieskomplikowana, więc prędko łyknął zarzutkę i przeżywa. Czy to nie zabawne? Troll, który sam się strollował. Beka troszeczkę.

12 czerwca 2017, 13:28:07
To by było na tyle. Trochę szkoda dalej spamować forum. Już się pobawiliśmy, powygłupialiśmy z trollerskim buhaha, no i może już starczy.

ps. Kiedyś myślałem, że mógłbym zostać trollem. Teraz widzę, że to jednak zbyt męczące, bo głupie jak cholera.

12 czerwca 2017, 13:36:25
Polecam wszystkim tę słowiańską mantrę:
https://youtu.be/rPkyeJgteQI

12 czerwca 2017, 13:43:51
ps. Wpisy z ruskimi bukwami nie moje, ale zabawne, że się tutaj przeniosły. Pozdro

12 czerwca 2017, 14:38:22
Głupkowate to Wu.

12 czerwca 2017, 16:51:43
Dlatego takie mądre.

12 czerwca 2017, 16:56:29
" za nickiem Sara Bergman stoi wrażliwa, inteligentna osoba"

za tym nickiem stoi kobiecina , która francuskiego uczyła się z telewizji mongolskiej , ponadto zwodzi wszystkich swoją pretensjonalnością , co jest niedopuszczalne na tym portalu , ponadto jej teksty wołają o pomstę do nieba , są groteskowe i na poziomie gimbazy , więc nie ma czym się zachwycać , tylko należy płakać nad losem tego portalu , bo kilka takich Sar i portal traci na atrakcyjności i tyle w temacie

12 czerwca 2017, 19:41:02
Jeśli pretensjonalność jest na tym portalu zakazana, to szybciutko proszę mi tu kliknąć Coco: http://liternet.pl/logout

12 czerwca 2017, 19:52:23
kliknij sobie lepiej w ten głupi łeb , i ten wielki brzuch ... żałuje, że widziałam to zdjęcie bo się zniesmaczyłam bardzo i mnie na wymioty zbiera

12 czerwca 2017, 20:30:00
I bardzo dobrze. Troszkę cierpienia Ci się należy.

12 czerwca 2017, 20:37:02
Ja i cierpienie ? chyba sobie żartujesz grubobrzuchy pawianie , szkoda mi tylko forum przez takich jak ty , sądziłeś ,że sobie bezkarnie zaspamujesz ? akcja rodzi reakcje więc się przyzwyczaj głupku , że zawsze się znajdzie ziomal który takie sytuacje skwituje krótko i sprzeda zioło przy okazji

12 czerwca 2017, 21:04:12
To Ty masz jeszcze jakiś ziomali? Ktoś Cię jeszcze chce? Pełne zaskoczenie :-)

12 czerwca 2017, 21:48:28
Zaskocze cię jeszcze nie raz , więc się szykuj kmiotku na interakcję i nie chcij poznać moich ziomali bo ci mogą wielką krzywdę zrobić , zwłaszcza widząc na zdjęciach zaniedbanego faceta ze zwałami tłuszczu zamiast mięśni

12 czerwca 2017, 21:59:41
Straszysz 4chanem, tym że zdosujesz hosting, zespamujesz komentarze w pętli? Otworzysz w fotoszopie, którego ledwo używasz, moje słodkie zdjęcie i porobisz sobie bekę? Nie bądź śmieszna. Nie ta liga królowo tandety. Umiesz chociaż programować? Znasz sieci? Systemy operacyjne? Nie zgrywaj groźnej, gdy taka piękna jesteś naga.

12 czerwca 2017, 22:04:48
Pamiętaj również, że za tymi TORami i siedmioma VPNami też Cię można sięgnąć trollu. To kwestia motywacji i czasu. Jak widać nikomu się na razie nie chciało na poważnie.

12 czerwca 2017, 22:19:25
No i może jednak kolegami nie strasz, bo takie rzeczy to w ppdstawówce. Zweryfikuj swój wiek trollisiu, bo skoro masz niby tych ziomków na ircu, to raczej z podstawówki już wyszedłeś. Btw. Jak ja korzystałem z irca, to Ty jeszcze trollu waliłeś w pampersa.

12 czerwca 2017, 22:27:15
12 czerwca 2017, 22:36:59
w DDOS to się bawiłam w gimnazjum kmiotku , i z dobrym skutkiem , ponadto programy penetracyjne się sprawdziły i pingowanie odniosło należyty sukces , ale co ty możesz o tym wiedzieć drobny pijaczku haha :)

Tora nie używam bo i nie mam po co , takie ścierwa jak ty mogę bez tora punktować , bo nikt się takim syfem nie zajmie , przykładem jest grzebiliszewski czyli filipek, pobiegł na psy i go wyśmiali

12 czerwca 2017, 22:54:11
Zbyt często mówisz sama do siebie. Ja za Tobą nie będę biegał pacynko. Nie przeginaj pały, a będzie szczęście.

12 czerwca 2017, 23:04:22
Głupkowate to Wu.

12 czerwca 2017, 23:39:20
I niech tak pozostanie!

13 czerwca 2017, 14:34:56
Mam potrzebę mówienia do siebie , bo lepszego rozmówcy nie znajdę , co widać po twoim przykładzie Piotruchu haha :)

13 czerwca 2017, 18:20:41
O fak. Tak jeszcz nikt do mnie nie powiedział. Piotruch! O żesz...

13 czerwca 2017, 18:59:48
Wrzuć jeszcze raz swoje zdjęcie , bo chcę się zrzygać , bo mi coś na żołądku siedzi po burito

13 czerwca 2017, 19:39:30
Coco, nie patrz na mnie tak często, bo się zakochasz. Wyobrażasz sobie co by to było?

13 czerwca 2017, 19:45:33
wyobrażam sobie codzienne rzyganie , co bym nie zjadła to wymioty patrząc na ciebie jesteś odrażający , nie wiem jak to mocniej podkreślić , po prostu do chuja brzydal z ciebie i obrośnięty tłuszczem na maksa , współczuje każdej dziewczynie która miała kontakt z tobą , takie kaszaloty jak ty powinny być same by nie zaśmiecać DNA potencjalnych partnerek seksualnych

13 czerwca 2017, 20:02:23
No dobrze, skoro tak bardzo mnie prosisz, to masz tutaj jeszcze jedno moje zdjęcie po zakończonym biegu, więc w typowym stroju sportowym zwanym dresem: http://i.imgur.com/FW9UbU0.jpg

Jak widzisz bardzo się staram, żeby zrobić formę i sprostać Twym wyrafinowanym gustom. Całuję czule

13 czerwca 2017, 20:14:46
zakończony bieg ? dobre sobie , chyba bieg na czwarte piętro , bo więcej nie udźwigniesz tej tłuszczowej masy , ponadto dres wygląda jak z Caritasu, na oryginały Cię nie stać ? przykro mi ... i już mam dosyć punktowania ciebie , bo mam jakieś tam zasady , więc trzym się wątkom borowika i tam pisz swoje wywody na mój temat bo już mnie kurewsko nudzisz kmiotku haha :)

13 czerwca 2017, 21:08:06
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się