Grupy >> erekcjato >> Forum >> Marcinie
Autor Wypowiedź
nie chciałabym zajmować ci zbyt wiele czasu,
ja tylko wobec poniższego:

„Jakie jednak pobudki kierują osobą, która jest na samym dole drabiny? Mowa daje odpowiedź. Król Słońce zna ją internetowo od kilkunastu lat. W tym czasie kilkakrotnie proponowała mi romans lub schadzkę. Oczywiście zawsze odmawiałem, szczęśliwie w taki sposób by jej nie urazić. Zazdrość i agresję wywołała moja zażyłość portalowa z Valerką. Szczerze jej nienawidzi. To zbliżyło ją do TWA. „

bo reszta twojego szczucia ludzi na siebie mnie nie interesuje, gdyż mam pewność, że osoby które wymieniasz w swoich paszkwilach są o wiele, wiele wyżej, niż dno wszystkich den, które prezentujesz

tak na początek, czy zechciałbyś, króciutko scharakteryzować, opisać dziewczynę/ kobietę, która pragnęłaby się umawiać, z takim oto królem słońca, nawet jeśli urwała się z saturna, a nie z wenus

http://erekcjato.eu/forum/viewtopic.php?t=13378

dla przybliżenia, poniżej ujęcie króla słońca, które dokładnie obrazuje
jak dokładnie rozminął się, z rozumem

http://erekcjato.eu/forum/viewtopic.php?t=13377

bo ja takiej nie znam, nawet jeśli zobowiązałby się jej pokryć roczną sumę wydatków na addict.

dodam, że król słońce oprócz fatalnej aparycji, ma równie nieciekawą osobowość, przede wszystkim nie jest mężczyzną, mężczyzną dumnym, honorowym i godnym, jest atrapą mężczyzny, której ktoś przez przypadek prawdopodobnie doprawił jaja, bardzo malutkie

a teraz mam uprzejmą prośbę
czy mógłbyś wykasować poniższe kłamstwa:

„Jakie jednak pobudki kierują osobą, która jest na samym dole drabiny? Mowa daje odpowiedź. Król Słońce zna ją internetowo od kilkunastu lat. W tym czasie kilkakrotnie proponowała mi romans lub schadzkę. Oczywiście zawsze odmawiałem, szczęśliwie w taki sposób by jej nie urazić”

nie domagam się przeprosin, nie stać cię na nie, ale jeśli nie usuniesz, tych kłamstw opublikuję tutaj całą skrzynkę twoich prywatnych wiadomości do mnie, bo jeśli posuwasz się do świństwa, zostaniesz takim samym świństwem poczęstowany, nie zadrży mi ręka.

piszesz charakterystycznym stylem, chłopka roztropka, ledwie po maturze, a niektóre wiadomości są pokaźne, więc myślę że nikt nie będzie miał problemu z identyfikacją. mam twoje wiadomości, również z konta skasowanego, tak samo nachalne jak inne, ale nie trzymam ich przez sentyment, ani nigdy bym nie przypuszczała, że się przydadzą, oby nie, to zależy od ciebie.

myślę też, że kłamstwo kłamstwu nierówne, i gdyby np. b., lub z/b lub d. podobne wymyślił, to przyjęłabym je jako chwilę słabości i machnęłabym ręką, bo to fajne chłopaki są, a ja jestem nowoczesną kobietą i potrafię wyjść naprzeciw swoim seksualnym potrzebom, więc niespecjalnie mi przeszkadza, nawet jak ktoś sobie wyimaginuje, jakieś moje zachęty, no właśnie

ktoś

a nie buc wszystkich bucy, który wzbudza, nie tylko we mnie jedynie obrzydzenie i wstręt, dlatego aż tak bardzo się oburzyłam, gdyż już sama myśl o tym, nie tylko moja, że mogłabym się umówić z takim szmaciurą, to jest potwarz.

no i, nie, nie znamy się, to ty przez lata bombardowałeś mnie przymilnymi mailami/ wiadomościami, na które odpowiadałam ”jak zwykle oschle” - to twoje słowa z jednego z nich, a teraz zarejestrowałeś się wraz ze służącą, na moim portalu „domowym” erekcjato, żeby być bliżej mnie, rozumiem że wszelkie próby twojego zbliżenia do mnie spełzły na niczym, więc posunąłeś się do kłamstwa, może i w dziesiątkę, bo nareszcie ciebie nie zignorowałam.

spoko
kto chce, może się odzywać

10 stycznia 2019, 18:33:36
król słońca. ja jebę..

to chory człowiek.
jesteś bardzo cierpliwą osobą

10 stycznia 2019, 18:46:42
julka, jestem, ale do czasu, nie za bardzo mi przeszkadza jak lata za mną po portalach, albo jak tu szczuje jednych na drugich, bo na szczęście trafił na mądrzejszych od siebie, nic nadzwyczajnego, bo każdy ma więcej oleju w głowie od tej szmaciury, ale na wmanewrowanie mnie w uganianie się za debilem wszech czasów czasów i produkcję kłamstw związanych z moją osobą, nie pozwolę

10 stycznia 2019, 19:02:01
mowa, żeby ci nie zarzucił kłamstwa, bo to bardzo możliwe, zrób zdjęcie z monitora z jego wiadomością. łatwo się wkleja, powiem ci jak, jesli nie wiesz.

10 stycznia 2019, 19:05:28
grzyb mam na imię Marcin?
bo pasuje bardziej Czesław :]
to mi też powiedz...

10 stycznia 2019, 19:37:49
julka, pewnie, że nie wiem, bo nie ogarniam tego portalu, nawet wyboldować, nie umiem, albo walnąć kolorkiem wiec, jakby co, to mnie podszkolisz, a na razie może być przedsmaczek, hehe, "u mnie" też latał do sklepu, może myśli, że giees to jest lek na całe zło;)

Start
Autorzy
Czytelnicy
Książki
Teksty
Forum
Grupy
Wydarzenia

Nadawca Wiadomość
17-avatar_s_4247
borowik ceglastopory
Temat:
Re: hej
Treść:

oschłość, oschłość, wyczuwam oschłość w Twych słowach. hmm .. a może to mi zabrakło w ustach paliwa? czas chyba udać się do sklepu.

:)
28 października 2016, 21:39:36
Odpowiedz

Start
Autorzy
Czytelnicy
Książki
Teksty
Forum
Grupy
Wydarzenia

Nadawca Wiadomość
17-avatar_s_4247
borowik ceglastopory
Temat:
hej
Treść:

księżniczko,
buziaczek dla Ciebie
jesteś niezmiennie przecudowna, przeurocza
cmok :)
22 maja 2016, 10:32:18
Odpowiedz

a tu mam taki fajny, z konta skasowanego, ale to on
i dla nigdy odpowiedź, nie obrażaj niemena :P

Liternet.plbeta

Profil (nieznany)
Ustawienia
Skrzynka (10)
Wyloguj

Start
Autorzy
Czytelnicy
Książki
Teksty
Forum
Grupy
Wydarzenia

Nadawca Wiadomość
Awatar_autor_sredni
Konto Skasowane
Temat:
hej
Treść:

żabko, uwielbiam gdy jesteś taka stanowcza i poważna i tak mądrze się wypowiadasz. strasznie mnie to nakręca. wyobrażam sobie wtedy, że biorę Cię od tyłu w kolankowo- łokciowej a Ty czytasz historię filozofii Tatarkiewicza. na koniec spuszczam się na tę Twoją piękną buźkę a kilkoma kroplami zachlapuje Kierkegaarda.

na zawsze Twój
marcin
09 listopada 2014, 08:46:55
Odpowiedz

10 stycznia 2019, 20:06:50

Profil (nieznany)
Ustawienia
Skrzynka (10)
Wyloguj

Start
Autorzy
Czytelnicy
Książki
Teksty
Forum
Grupy
Wydarzenia

Nadawca Wiadomość
17-avatar_s_4247
borowik ceglastopory
Temat:
Treść:

jak jestem po kilku piwach, to zdarza mi się nagrzać na Ciebie, jak pies na miód z kaszanką :)
26 października 2016, 18:36:46
Odpowiedz

10 stycznia 2019, 20:11:02
a tutaj, to już chyba przechodził samego siebie i nagle co kurwa
nie koszerna ? :P

Profil (nieznany)
Ustawienia
Skrzynka (10)
Wyloguj

Start
Autorzy
Czytelnicy
Książki
Teksty
Forum
Grupy
Wydarzenia

Nadawca Wiadomość
17-avatar_s_4247
borowik ceglastopory
Temat:
hej
Treść:

zawsze, wszędzie, gdziekolwiek
jesteś najwspalniajsza
22 października 2016, 23:01:40
Odpowiedz

10 stycznia 2019, 20:13:31
biedactwo bucowate, nie dość, że paskudne
to jeszcze musi mieć 1,50
w kapeluszu
i na szpilkach
:P

Profil (nieznany)
Ustawienia
Skrzynka (10)
Wyloguj

Start
Autorzy
Czytelnicy
Książki
Teksty
Forum
Grupy
Wydarzenia

Nadawca Wiadomość
17-avatar_s_4247
borowik ceglastopory
Temat:
Treść:

najbardziej spodobałaś mi się kiedy, gdzieś tam, zdradziłaś tajemnicy swego wzrostu. och, jak ja uwielbiam takie małe kobietki. można was przesuwać, przekładać, układać według upodobań.
;)

pozdrawiam serdecznie.
01 listopada 2016, 19:10:03
Odpowiedz
Napisz wiadomość

10 stycznia 2019, 20:17:09
julka, tych maili to mam
sterty albo, w chuj :P
nie wiem, czy jest sens, marnować czas na to barachło
i tak straciłam na tego buca wieczór, bo miałam iść biegać, na swoją dyszkę a się zajmuję przeklejaniem pijackich zwidów, jakiego alkoholika

ale tak czy siak, możesz mnie podszkolić, bo czasami mi przeszkadza, że nie umiem tu nic pokombinować, z czcionką np, albo wkleić obrazka

z plaży w cancun;)

10 stycznia 2019, 20:23:39
mi wystarczy to co przeczytałam.

zrujnowałaś życie wiolce.

10 stycznia 2019, 20:26:31
ale się nie dziwię, że z nią własnie się dogadał.

10 stycznia 2019, 20:28:20
i naprawdę jesteś cierpliwa. i litościwa:) :)

10 stycznia 2019, 20:29:34
czy to osobiste porachunki?

Idzie to w złym kierunku.

Szkoda.

10 stycznia 2019, 20:29:50
miętki hujek z niego.

10 stycznia 2019, 20:31:00
tyle co se pogada

10 stycznia 2019, 20:31:48
i pomasturbuje do zdjęcia :D :D

10 stycznia 2019, 20:35:23
julka, wiem, że zrujnowałam
nawet miałam dopisać gdzieś, że te maile mogą mieć pewną wartość, edukacyjną
dla niektórych służących, którym pod nos się podtyka wyłącznie jerozolimę 2, aby porobiły za publikę, ale nie chciałam wychodzić z kropką, przed przecinek

a skala tych maili i ich ilość zatyka, nawet bez robienia im fotek

julka, nie wiem co on tam (sobie) robił
kiedyś naprawdę go lubiłam, ale wcale nie za to słodzenie, czy jakieś tam inne, pohukiwania
był głupkowato śmieszny i tak naprawdę, niegroźny
wiec się trochę pośmiałam, obok niego i tyle

nie jestem łasa, na takie wątpliwe, już wolę jak ktoś mnie wyzwie
od głupiej pizdy :)
przynajmniej mam zadanie, do wykonania:)

10 stycznia 2019, 20:39:20
dokładnie!

matka założyciel jest mdły.

ale, nie sądzę, żeby któreś z nich coś skumało. oboje są mitomanami.

10 stycznia 2019, 20:42:54
ale mi nie idzie o skumanie julka, tylko o prawdę
bo koleś, taki nikt, się za mną ugania od lat na co dostaje wiadro zimnej wody, i nagle sobie pisze/ kłamie, że mu coś proponuję i że jest moim królem słońca, to dostał ode mnie w pysk, publicznie i przy wszystkich jak sam zaczął i tyle

10 stycznia 2019, 20:51:02
no wiem. i bardzo dobrze. ale on zaraz napisze, że to erotyczna zachęta od ciebie.

10 stycznia 2019, 20:54:36
to jego sposób na radzenie sobie ze swoją smutną rzeczywistością

10 stycznia 2019, 20:55:38
mnie zbrzydził do granic.

10 stycznia 2019, 20:56:42
lecę z psiakiem.

na razie, pa:)

10 stycznia 2019, 20:57:05
julka, niech sobie pisze co chce
byleby nie kłamał:)

pa, ja już z piesiem byłam:)

10 stycznia 2019, 21:03:10
zmarnowałam swoje wiersze dla ukochanego i dla siebie.:)

10 stycznia 2019, 21:50:49
nie wiem czy zmarnowałaś, ale życzę ci valerka, żebyś sobie znalazła jakiegoś porządnego ukochanego

jak ja :P
a nie jakieś popłuczyny, po kisielach

10 stycznia 2019, 22:01:05
Co do "żabci". Przypomniał mi się kiedyś współlokator z Finglasa, dzielnicy polskiej na rogatkach Dublina, gdzie znaleźć kępkę włosów u stu napotkanych mężczyzn to niezły wyczyn, czy wybroczyn. No i taki jeden mój wspólokator o pseudonimie roboczym Radovan (od gościa, który filetował typów w Pusher III, był bardzo do niego podobny) mówił do swojej dziewczyny per "żabciu". Chciałem napierdalać typa za każdym razem jak to słyszałem, ale niestety był silniejszy na oko i mogłem to ja zebrać bęcki, więc po prostu słuchałem co się wyprawia. Razu pewnego gdy zwrócił się do swojej "żabci", gdy dyskutowałem z nią (to za dużo powiedziane, po prostu nie chciałem jej aż za bardzo poniżać swoim intelektem), o sprzątaniu, Radovan wypalił nagle, gdy żabcia stwierdziła, że nie cierpi sprzątać, że on lubi sobie szmatką poczyścić tu i ówdzie! Na to ona jemu, wydrylowała jajowody - przecież ty na drugie masz szmatka!

Oddaliłem się prędko, żeby sprawdzić stan konta.

10 stycznia 2019, 22:40:50
borkoś, podobno im bogatszy uczuciowo związek, tym bardziej urozmaicony język, pomiędzy, może z czasem i u nich pojawi się jeszcze tygrysek, kocurek, żuczek lub pchełka, ale z tej całej historii i tak najbardziej spodobało mi się: „gdy dyskutowałem z nią (to za dużo powiedziane, po prostu nie chciałem jej aż za bardzo poniżać swoim intelektem)”,no cudne i coś jest na rzeczy :)

11 stycznia 2019, 08:17:14
x

17 stycznia 2019, 21:51:38
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się