Grupy >> erekcjato >> Forum >> Konkurs Erekcjato 2018
Autor Wypowiedź
XIV międzynarodowy konkurs erekcjato od 01.07.2018 - 31.07.2018 do godziny 23.00 i ani minuty dłużej.

Nagrody, odpowiadające wartości PLN na dzień 31.07.2018, zostaną przelane na wskazane konto, po podaniu danych po zakończeniu konkursu:

I miejsce 300 euro;
II miejsce 150 euro;
III miejsce 75 euro.

W konkursie mogą brać udział utwory nie publikowane wcześniej, ilość utworów jest nieograniczona.

Głosowanie komisji na koniec konkursu odbędzie się w ten sposób, że każdy z członków komisji wpisze swoich zwycięzców w okno wyznaczone specjalnie do tego celu w dniu 31.07.2018. Głosować można w czasie od 23.00 - 23.01 dnia 31.07.2018. Głosy oddane przed lub po wyznaczonym czasie nie będą brane pod uwagę. Okno po oddaniu głosów zostanie zamknięte.

Wszyscy zalogowani mogą brać udział w głosowaniu oddając jeden głos przez cały okres trwania konkursu do 31.07.2018 do godziny 23.00, głosujący nie mogą głosować na swoje utwory, pierwsze trzy utwory, które zwycięża w głosowaniu uczestników poza komisyjnym będą brały udział w końcowym głosowaniu i będą liczone tak samo jak głosy oddane przez tylko jednego członka komisji, tylko jeden taki sam IP może brać udział w głosowaniu.
Zalogowani użytkownicy mogą głosować na każde erekcjato opublikowane w dziale Konkurs jeden raz, głosowanie nie jest obowiązkowe.
Pod każdym utworem na wąskiej listwie jest miejsce do głosowania, tam oddajemy głosy, przyznając punkty (w skali od 1-10) wyniki są widoczne po oddaniu głosów przez co najmniej czterech głosujących (wyniki są widoczne w Socjeta).

Jury głosuje w ten sposób, że wybiera trzy najlepsze erekcjato indywidualnie przyznając im punkty:

erekcjato najlepsze 3 punkty;
erekcjato na drugim miejscu 2 punkty;
erekcjato na trzecim miejscu 1 punkt.

Skład jury :

lila, olga, Boob, Wojciech Graca, anty-czka, dean, Gacek, pokusa, remik, z tlumu, jaskir, caroll, andreas43, nuel, anna, Margot, m_r, cebreiro, stachu, wre..., sonia, Jergo, endorfina, arthelemy, nanie, Velur, Selim, SzaryWilk, Książę Półkrwi, Troy, tachicom, Seilla, fobiak

Konkurs odbędzie się na portalu erekcjato.eu w dziale "Konkurs"

12 czerwca 2018, 18:37:59
Mój dorodny, wielki, prężny, krzepki, niestrudzony

Wieczny Powrót.

13 czerwca 2018, 09:07:46

hehe, hiperbole już masz, jak je jeszcze okrasisz jakąś eco reminiscencją
potęgi intelektu, to spokojnie możesz startować

w miss (terze) mokrych kąpielówek;)

(ale kurde borkoś, odstęp przed awersacją, masz wytrenowany, chyba ćwiczysz potajemnie, erekcjato:P, a nie bicepsa:)

13 czerwca 2018, 12:40:53
hmm .., chętnie wziąłbym udział w konkursie, ale chciałbym, żeby najpierw rozwiano pewne wątpliwości.

czy jeśli zwycięzca konkursu postanowi za nagrodę zakupić szorty sportowe i sprezentować je, wybranej przez siebie członkini komisji sędziowskiej, to czy organizator jest w stanie zagwarantować, że później na portalu opublikowane zostanie jej zdjęcie w tych właśnie szortach?

13 czerwca 2018, 15:00:09
ja myślę borowik, że jak opatrzysz awersację, swoją fotką w takim oto wystroju, nie tylko wnętrza

https://pl.aliexpress.com/item/Tonichella-Sexy-Mens-Briefs-Thong-G-String-Bikini-Bottom-Swimwear-Borat-jockstrap-Underwear-Low-Waist-Backless/32820641881.html

to nie tylko jedna członkini, ale wszystkie zaczną ci słać fotki co najwięcej w szortach

no bo wiesz, zwycięzca pochodzący z wysokiego kwiatu poezji, to może mieć jednak nieco bardziej entomologiczne (zramolałe) zainteresowania ;)

13 czerwca 2018, 20:16:54
kurde, ale ryzyko jest, bo możesz się też nie opędzić od panów, którzy zaczną ci przesyłać swoje fotki ornitologiczne, hehe, w 3 D ;)

13 czerwca 2018, 20:26:22
entomologia powiadasz. hmm.. od tej strony cię nie znałem.
preferujesz lepidopterologię (motylki), czy apidologię (pszczółki) ?
;)

13 czerwca 2018, 20:34:02
muchy najbardziej lubię

jak ktoś już musi
się odstrzelić
okazjonalnie
na bal myśliwych
a do tego różne skarpetki,
prawą w osiołki, a lewą w bałwanki :P

13 czerwca 2018, 20:48:11
no to mnie rozbawiłaś linkiem :D

13 czerwca 2018, 20:55:40
julka, mam fajnych kolegów w pracy, ostatnio rozpoczęli przygotowania do sezonu i oglądali „kostiumy kąpielowe”, a my im doradzałyśmy, który jest najbardziej, twarzowy ;)

http://film.interia.pl/galerie/zdjecie,iId,1784290,iAId,156937
:)

13 czerwca 2018, 21:12:20
normalnie jajka:)

13 czerwca 2018, 21:23:04
nooooo, a niektóre prawie na wierzchu :)
są też wersje eleganckie, jak ktoś chce wyskoczyć do restauracji na pasztet strasburski, pomiędzy kąpielą, słoneczną;)

https://pl.aliexpress.com/item/Hot-Sale-Men-Sexy-Borat-Mankini-Costume-Swimsuit-Swimwear-Thong-Underwear-Man-Bikini-Funny-Movie-Cosplay/32778895845.html

13 czerwca 2018, 21:43:09
w tym kontekście rozwala mnie info pod zdjęciem, koło lupki :D

14 czerwca 2018, 01:32:41
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się