Grupy >> erekcjato >> Forum >> Kto robi te świństwa ze Stankiewiczem?
Autor Wypowiedź
Pytam, bo już się pogubiłem w tym gównie, no który kurwa?

20 września 2015, 03:35:20
Robi to psychol. W.Stankiewicz płaci za ukrytą arogancję, dlatego psychol jest wyjątkowo uciążliwym typem. Musi być bardzo nieszczęśliwy. Bardzo. Pewnie kiedyś chciał być artystą i wielkim performerem, ale ma jakiś posrany wygląd i nie nadaje się do tego. Z Witoldem do pewnego momentu tworzą symbiozę dopóki psychol nie przegina. Jest nawet zabawnie, ale przestaje. Psychole są weseli dopóki nie odkryją pustki.

20 września 2015, 10:05:27
Dziwię się, że nie wiesz. Też jesteś psycholem przecież. Wielki dar empatii jest też rodzajem psycholstwa.

20 września 2015, 10:10:43
Kim jest Robi?
Inne pytanie? Czy to jest portal kozetkowy? Czy literacki? Jeśli kozetkowy, to proszę coś pokazać...choćby prawo wykonywania zawodu. Jeśli literacki, to zgodnie z zasadą można publikować dwa teksty, więc nikt nie łamie zasad, publikując dwa- może ustalić jeden, pół? i nikt nie będzie się irytował, że ktoś publikuje dwa dziennie.
Jeśli literacki, to chyba należałby wnieść uwagi w temacie - choćby tekstu, niekoniecznie ukrytych, czy odkrytych cech autora. Masakra.

20 września 2015, 10:29:07
No, teraz po Państwa szanownych wyjaśnieniach, to ja się czuję jakby mi się nasrało do głowy. Bo psychol kurwa rozumiem, a Robi? - to ja kurwa nie rozumiem. Głowa mała.
A do tego psychol źle wygląda i nie może być performerem?. Według mnie, jak psychol chujowo wygląda, tym bardziej może być performerem z uwagi na ekscentryczną formę w kadłubie ciała. No chyba, że w ogóle wygląda jak głupi chuj albo pogięta pizda. Tu bym się spierał, bo czemu nie i w takich przypadkach. Performerstwo czasami zanurza się w gównie z poświęceniem dla udowodnienia jakiejś głębszej myśli. Sam widziałem takie rzeczy.
O, kiedyś idę sobie, a tu na z bloku w oknie wystaje gała dupa w moim kierunku nad głową. I nagle bum!m kurwa! i leci gówno w dół, a potem siku. Odskoczyłem na bok niefortunnie prosto w srakę po psie!. Wypierdyliłem się na niej i padając walnąłem łbem w cyce gapiącej się na spadające z góry gówno baby. Przechodnie rozpierzchli się natychmiastowo. A ja ryjem zdarłem babie z cyców stanik i dostałem w oko wielkim sutem. Okulista potem myślał, że mnie ktoś w nie zdzielił kijem bejsbolowym z niezłego zamacha. Baba była spod Murmańska. Akurat przybyła z grupą cygańskich repatryjantów z dawnych krajów związku radzieckiego i szukała noclegu w jakiejś piwnicy, a ja ją ryjem w cyce. I co to kurwa miało być?

20 września 2015, 12:17:29
Beata Kyan, twój tekst brzmi jak akumana badaka nasada olegitana samodata.
O czym ty... Jakie dwa dziennie, jaka kozetka i jaka masakra? To coś z propagowaniem wegetarianizmu związane?

20 września 2015, 12:21:10
Ludwigu, sam jesteś psycholem.

20 września 2015, 12:21:36
Robi to skrót od Robina, najprędzej.:)
skojarzyło mi się z płaci
* sorry, nie chce mi się rozwijać tematu
Miłego:)

20 września 2015, 12:28:57
Zernia, psychol-performens nie żeruje na starszych panach. Sztuka jest za szerokim spektrum działań i wyrażania siebie, żeby zapętlać się na gnębieniu kogoś. To już nie psycholstwo, ale idiotyzm. Jak wiemy za idiotyzm się płaci.
I jak się okazuje nie tylko śmierć jest sprawiedliwa, ale ta opłata również. Nikt nie uniknie tego swoistego podatku. Przypominam, że to podatek progresywny. Im większy idiotym tym wyższy podatek.

20 września 2015, 12:31:28
"Ludwig, sam jesteś psycholem" - WoW, ale odkrycie...

20 września 2015, 12:33:34
Robin Hood, zwany Robinem z Locksley? Myślałem, że on nie żyje od dawna.
Kryje się po kniejach Liternetu? Porąbało go?

20 września 2015, 12:41:46
Beato, nie rozwija, niedorozwinięte jakieś? łeheeee!
A co to, nie można se kurwa Ludwigu odkryć ponownie?. Prawda na stole krzepi, za to kaszka brzuszek goi. Przecież kurwa nie jesteśmy w Wietnamie, jak pisałem już wcześniej pod ostatnim moim dziełem poetyckim o szadkowaniu dżungli z żółtkami.
Wiem, że się kryłeś z uczuciami do Stankiewicza, ale dalej wielu Twoich pustaw nie pujmuję. Przuglądam się kurwa z zaciekuwieniem, tym trudnym sprawum i sam nie wiem co myśleć w tak skumplikowanej sytuacji na tym fruncie. Ludwigu obnaż w świetle gorycz prawdy!.

20 września 2015, 12:50:02
A swoją drogą, dlaczego Stankiewicz wkurwia?

20 września 2015, 12:54:36
Ja cały czas jestem w Wietnamie. Nawet mam taką opaskę na głowę.

20 września 2015, 12:55:18
"dlaczego Stankiewicz wkurwia?" - to osobny temat na forum. Niech ludzie odpowiedzą.

20 września 2015, 12:56:35
* odcinam się od treści powyżej
To własnie Ludwigu jest masakra, - ale może wynikać ze zbyt dużej ilości mięsa w diecie.

20 września 2015, 13:13:10
Wiedziałem, że coś z wegetarianizmem jednak.
Odcinanie się od treści powodują dwie potrzeby: potrzeba moralna i potrzeba świętego spokoju.
Która zadecydowała?

20 września 2015, 13:20:39
Nie wie, ale ja nie odpowiadam za czyjąś moralność- bo najwięcej zajmuje mnie własna - a Ty?
w każdym razie miło:)

20 września 2015, 13:23:57
Ja wiem o opasce na głowie i o byciu cały czas w Wietnamie, ale ja nie jestem psycholem. I hełm pod dupą traktuję inaczej, tak po ludzku. Ty Ludwigu misisz sam walczyć ze swoim psycholizmem i go ubogacać, bo warto kurwa. Ja to widzę z każdą chwilą w przyszłość.
Nie wycieraj się nigdy ludźmi Ludwigu, oni i tak nic nie odpowiedzą. Oni są niemi, nie potrafią nic poza arogancją ciemnoty i głupawym bąkaniem wydusić. Nikt z nich niczego nie wywali szerszym tekstem w pokroju wyobraźni, czy swobody językowego wykwintu. Tłuki Ludwigu, zwykłe niszowe tłuków rozchełastania i suche kupy.
Dlatego nie rozumiem Twojej klaustrofobicznej ucieczki w bok na manowce zbycia prawd, nie unikaj konfrontacji z tragedią ludzką!, zedrzyj gacie Stankiewicza i niechaj rozewrze pośladki przy świadkach bez wstyda!
Żyjemy na kupie gówna od zarania i dotąd nie wiadomo kto pierwszy zdrowo się zesrał przy innych, a inni poprzysięgli mu zemstę srając jeden na drugiego w pokoleniach. Ale nie jest żadną filozofią wzajemnie obrzucać się gównem w perspektywie przyszłości. Filozofią jest rozeznać się w tym posranym i nie ubrudzić sobie myśli, jakby z palcem w dupie. Najwyżej palec będzie trochu śmierdział, ale co tam.

20 września 2015, 13:26:34
Ucieczki? Eeee, że co niby?
Kurwa, nawet jakby tłukli najgorszego hama i betona, i wieszali za ziobro lewe na haku to nie mógłbym patrzeć, bo nie tym sycę wzrok. W sztuce wszystko trzeba przyjąć i wszystko wyrazić, tu prawdy nie ma co się bać tylko ją po prostu przyjąć, ale nawet gdyby obóz koncentaracyjny uznać za rodzaj sztuki psychopatycznego performera, to nawet jebany nazista w którymś momencie się ocknął prowadząc małą dziewczynkę na zagładę.

20 września 2015, 13:45:40
Piękny jest świat myśli naszych, ale na ciałach naszych jest tylko drugi otwór nieco na podobieństwo pierwszego od mowy, który robi złe rzeczy. Złe, a w sumie dobre tylko takie, z którymi trudno się pogodzić. Ale z pierwszego też potrafią padać takie jakie gorsze mogą być od tego co z drugiego potrafi wypaść. To jest kurwa bubel. Wieża Bubel z wejściem na górze i z wyjściem na dole, a w sumie Matnia Sratnia. Dlatego smród nas poraża, bo go nie rozumiemy. Ale, gdyby się w niego tak bardzo wwąchać i zaakceptować poszukiwawczo, to da się nawet spokojnie spać na górze gówna. Ale dupę trzeba podetrzeć, bo niepodtarta może zacząć szczypać po czasie i będzie Szczypkowska, a to gorsze od Stankiewicza!
Niechaj Mahmedudu uda się do góry, bo góra ma go w dupie, taka kurwa.

20 września 2015, 13:48:13
A gdyby ta dziewczynka była przyszłym Adolfem Hitlerem?

20 września 2015, 13:51:27
A kogo gdybanie interesuje? Widzisz, dziewczynkę i mówisz: "O! Widzę, że to przyszły Pol Pot, bo starsze lalki ustawiła pod murem, a nowszym kupiła ubranka"?

20 września 2015, 13:59:08
A dajmy na to przed wyzwoleniem obozu przywieźli transport zebranych wielokrotnych morderców z więzień, bo i tak bywało. Ich akurat wyzwolono i rozeszli się po kraju zostajac szefami placówek takich sobie tam i zaczęło się wyłapywanie przez nich tych co walczyli z poświęceniem o co innego niż tamtym się chciało. I co?
A niedawno to niby jak się stało, że laury i batonik na drogę jeszcze dostali, i co? - nie śmierdzi?. Filozofia kasandryczna. Rzut kupą, ping pong.

20 września 2015, 14:06:51
I jak rozwikłać, szowinizm?, stankiewiczyzm, psycholizm?. Dupa.

20 września 2015, 14:08:50
marshmallow test:)
żadna nowość, wręcz staroć
Tak, w zasadzie około 3-4 roku życia wiadomo kim będziemy, czy jesteśmy.
Co do prawdy, - kiedyś pisałeś, ze zajmujesz się psychologią. Opowiem Ci krótką, prawdziwą historię. Facet (chyba nawet wykładowca) uczestniczył w sesji psychologicznej- terapeutę poniosło i zdarł z niego wszystkie mechanizmy obronne, co wcale nie jest takie trudne - odkrycie mechanizmów obronnych. Facet powiesił się tego samego wieczoru. Poznał prawdę o sobie.

20 września 2015, 14:09:11
* to było do Ludwiga

20 września 2015, 14:09:43
prawdę, pewnie po prostu dysonans pomiędzy oczekiwaniami, a ty, co osiągnął
i właściwie czyimi
Nieistotne, dla mnie głąbem jest terapeuta.

20 września 2015, 14:14:34
* a, bardzo istotne - to była sesja grupowa - chyba dla ludzi zajmujących się zawodowo wspieraniem innych

20 września 2015, 14:19:04
Proszę Beatko o komunikatywność, bo z tego co napisałaś trudno wyłapać grubszego serdla, kurwa mać. Proszę wziąć pod uwagę, że piszemy dla czytelnika, a nie ad hoc.

20 września 2015, 14:19:33
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się