Grupy >> Dewianci >> Forum >> brakujące komentarze z borowikowej I- szej Lista Hańby
Autor Wypowiedź
20 czerwca 2018, 23:11:50
 19-avatar_sm_2359
mowa trawa
ja się zgłaszam na ochotnika, do następnego wydania, bo wolałabym, aby moim interlokutorem został, jarocki, niż takie „coś”
http://nieszuflada.pl/klasa.asp?idklasy=184077&rodzaj=1 
i za borkosiem, którego zdążyłam przeczytać, ale pewnie podzielę, jego los
20 czerwca 2018, 23:38:20
 29-avatar_sm_869
król lukru
Na podjurka nadaje się Witek Kurtka, jest on klonem dzisiejszej Arbuz Ninija (byłej Cocoszki).
21 czerwca 2018, 07:55:05
 25-avatar_sm_4315

julka d
[wpis usunięty przez założyciela grupy]

żałuję, że ja nie zdążyłam.

mowa trawa :D :D

a mnie w borowiku nic nie fascynuje. borowik valerkujesz. ty jesteś podvalerkowcem czy nadvalerkowcem?miałam cię tu porównać do... nieważne, bo tego nie zrobię z obawy, że mogłabym urazić kogokolwiek. nic nie ma w tobie męskiego. jesteś rozlazły i samopowtarzalny, bez klaty, twarzy i tych, no..
i dla mnie to nie masz wyobraźni tylko urojenia prześladowcze. obserwujesz, cenzurujesz, zapisujesz w kajeciku /a co, pamięć już nie ta? kłopoty z kojarzeniem? nie dali nic współczesnego do zapisywania? rozliczają cię z ilości?/zmanipulowali cię, czy sam siebie zmanipulowałeś i kręcisz się jak chory pies za własnym ogonem. na dodatek słabo cie wyszkolili. a może jesteś jednoosobową organizacją z zadęciem na wszystkie stanowiska? i jak zamierzasz wypełnić swoją misję? jak się nagradzasz?
okropnie nudny jesteś. zrób coś, żeby było zabawnie, bo za chwilę nikt nie zajrzy do ciebie. piszesz, że masz czas, postaraj się o odrobinę kreatywności, może ci się uda. spróbujesz? proszę.. 

21 czerwca 2018, 07:55:42
 29-avatar_sm_869
król lukru
Powyzszy tekst julki d jest typowym jurkowaniem jurkówki.

21 czerwca 2018, 08:09:10
 25-avatar_sm_4315
julka d

Tu była moja odpowiedź do króla lukru, w której zadałam pytanie, czy nie może załatwiać swoich konfliktów z jjj sam, bez wciągania innych osób i że ja wyłącznie j u l k u j ę, że przyjmują z borowikiem tylko 2 opcje, a przecież tak nie wygląda rzeczywistość i zapytałam, czy chce być w formacji z borowikiem. Tak mniej więcej wyglądał mój wpis.

21 czerwca 2018, 08:22:48
 17-avatar_sm_4247
borowik ceglastopory
wykasowałem jurkowanie jurkówki. jeśli uda się jej kiedykolwiek opuścić sektę, na pewno będzie mi wtedy wdzięczna. na tę chwilę nie potrafi myśleć samodzielnie, a więc mało istotne jest, co ma do zajurkowania.
21 czerwca 2018, 08:59:01
 25-avatar_sm_4315
julka d

borowik, marzy ci się zamordyzm, ale raczej to nie te czasy, lub nie to miejsce. byłam pewna, że skasujesz, więc skopiowałam swój kom i go mogę wklejać ile tylko.. albo otworzę nowy wątek i tam wkleję. w tej chwili nie mam czasu:) więc tylko kopia.

żałuję, że ja nie zdążyłam.

mowa trawa :D :D

a mnie w borowiku nic nie fascynuje. borowik valerkujesz. ty jesteś podvalerkowcem czy nadvalerkowcem?miałam cię tu porównać do... nieważne, bo tego nie zrobię z obawy, że mogłabym urazić kogokolwiek. nic nie ma w tobie męskiego. jesteś rozlazły i samopowtarzalny, bez klaty, twarzy i tych, no..
i dla mnie to nie masz wyobraźni tylko urojenia prześladowcze. obserwujesz, cenzurujesz, zapisujesz w kajeciku/a co, pamięć już nie ta? kłopoty z kojarzeniem? nie dali nic współczesnego do zapisywania? rozliczają cię z ilości?/zmanipulowali cię, czy sam siebie zmanipulowałeś i kręcisz się jak chory pies za własnym ogonem. na dodatek słabo cie wyszkolili. a może jesteś jednoosobową organizacją z zadęciem na wszystkie stanowiska? i jak zamierzasz wypełnić swoją misję? jak się nagradzasz?
okropnie nudny jesteś. zrób coś, żeby było zabawnie, bo za chwilę nikt nie zajrzy do ciebie. piszesz, że masz czas, postaraj się o odrobinę kreatywności, może ci się uda. spróbujesz? Proszę..

21 czerwca 2018, 09:16:56
 17-avatar_sm_4247
borowik ceglastopory
wklejaj gdzie tylko zechcesz. agresja i pobudzenie to naturalna reakcja obronna członka sekty, gdy dowiaduje się prawdy o organizacji, w którą się uwikłał.
21 czerwca 2018, 09:21:23
 9-avatar_sm_2589
über borkoś
Ann, o ile mi się wydaje, nic ci nie grozi ze strony borowika, do czasu do kiedy zależy mu na twojej wytrenowanej pupie. ;) Tak to już jest z katolikami, baby mogą przejawiać nawet ultraodmienne poglądy, byle dobra dupa była. Tak wiele mam przyjaciół katolików, dlatego też napisałem wiersz "ukochałem moich katolików", jak zapewne pamiętasz. No właśnie, czy mnie jeszcze pamiętasz?

=========

założyłam wątek, bo chcę pokazać że w wykasowanych przez borowika moich kom nie ma wulgaryzmów.

no cóż borowiku. tym, że kasujesz niewygodne dla ciebie treści dajesz dowód swojej słabości. to świadczy o tym, że jesteś też niesprawiedliwy, nie masz argumentów, poza siłowymi tzn. masz jako założyciel grupy możliwość kasowania kom i to robisz. nie pozwalasz, żeby ktoś, kto może jednak zagląda na forum zapoznał się z różnymi punktami widzenia. wysnuwasz nieprzystające do rzeczywistości wnioski, co świadczy o braku zdolności do analizowania.
masz zadęcie na dawanie rad, a nie jesteś dla mnie żadnym wzorem do naśladowania. masz przerośnięte ego i brak dystansu do siebie. twoje odpowiedzi są od czapy, umiesz jedynie insynuować bez poparcia . to nawet byłoby śmieszne, gdyby nie było takie żałosne.
twoje gadanie to pustosłowie. zachowujesz się jak bezrozumny, zaprogramowany robot który automatycznie wysyła odpowiedzi i dalej brniesz w absurd. 

borkoś rzucił nieco światła swoją ostatnią u ciebie wypowiedzią. 

borowik, gdzie widzisz u mnie agresję? każda odpowiedź niezgodna z twoim oczekiwaniem będzie nazywana agresją?

i skąd wiesz, jakie są reakcje członków? dopiero co pisałeś, że nie masz doświadczenia. he he

21 czerwca 2018, 19:49:55
Dewianci to poważna grupa, w której dyskutuje się na poważne tematy, a te wklejone wpisy to jakaś patolka i pierdy!!! Proponuję wam się ogarnąć, w końcu mamy 3,2 tysiąca polubień.

22 czerwca 2018, 22:19:47
zgadzam się, że są ciekawsze tematy do pogadania. dzięki za gościnę i proszę skasuj wątek.

23 czerwca 2018, 07:14:00
Czy babranie się w borowikowych odchodach ma jakikolwiek sens? Niech sam tkwi w zapaszkach sui generis.

23 czerwca 2018, 21:41:41
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się